Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Odigrah jedno 4 sata danas i odusevljen sam igrom. Pre svega ova kostumizacija lika je fantasticno odradjena, meni trebalo jedno pola sata da napravim svog lika :) Izabrao sam Norda, sad mi nekako zao posto sam hteo nekog opakog wizarda da nabudzim, ali valjda cu moci i ovako. Onda, priroda, okruzenje je savrseno odradjeno, najjace mi je bilo kad sam se pentrao na neku planinu po mraku na nebu su se videla sazvezdja milion zvezda, u nekim delovima i polarna svetlost i neke dve planete, sa strane skacu planinske koze,jeleni itd. Stvarno prelepo odredjena prirpoda. Combat sistem je slican ko u Oblivionu samo sto ovde imas ponekad i neke specijalne zavrsne poteze. Shoutovi su isto jebanje majke, od 5 ukuopno tek sam dva naucio. Konverzacije su iste kao u proslim ES igrama, bezveze je sto ti je lik i dalje mutav. Ma igrace se ovo do besvesti sigurno. Realno gledano ovo je igra godine.

 

Nego nisam ukapirao kako se nose dva oruzija ili kako se spajaju magije, jel treba veci skill ili ima neki drugi fazon?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da vjerujem koja je ovo mafija u pitanju. Sa ovakvim engine-om, da moram da stavim sve na low da bi imao 50fps, pa ovo je strašno. Popizdio sam i neću ni da igram ovo govno dok ne poprave jebenu optimizaciju ili dok ne uzmem konzolu. Čekam godinama na ovo, i sad se ovako proseravaju. Uključim li AA ode framerate na 30fps ALOOOOOOOOOOO JEBEM VAM MAJKU U PIČKU KAPITALISTIČKU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Burazeru,opusti se.Proveri da nije neki problem do tebe.Evo,ja imam najobicniji dual core i GTS 450,dakle nista posebno,i sve mi siba na full rezoluciji i high podesavanjima.Nisam update stavljao.Bas sam hteo da ih pohvalim za optimizaciju,meni savrseno sljaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo update. Komp Intel i5 2,80ghz , GTS450 Sonic Platinum, 4gb RAM. Pa nije tolika kanta majku mu da samo na low mogu da igram kao čovjek. Apdajetovao drajvere, ništa ne pomaže, izgleda da je u pitanju samo bezobrazluk od (ne)optimizacije.

 

Jbg, malo sam popizdio jer sam toliko dugo čekao a sad mi se ovo dešava. Lemi, na koliko fps-a ide? Da znam da li je do mene pa da jurim problem u kompu. Može se desiti da samo jedna stvar pravi problem, sad ću da je jurim, ali ja stvarno ne mogu da igram ispod 45, 50 fps.

Edited by Andrija Smith

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto je glavni lik mutav je zbog bolje identifikacije igraca sa svojim likom. Da ima glas, izgubio bi dosta na individualnosti. Samo zamislite svoj glas.

 

Ja igram uglavnom iz prvog lica, ubacim u trece samo ako imam super fensi oklop i oruzje pa volim da se gledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav bre quad core,eto ja imam e5200,najobicniji moguci dual core,pa mi siba sve do jaja.

 

Skinuo update. Komp Intel i5 2,80ghz , GTS450 Sonic Platinum, 4gb RAM. Pa nije tolika kanta majku mu da samo na low mogu da igram kao čovjek. Apdajetovao drajvere, ništa ne pomaže, izgleda da je u pitanju samo bezobrazluk od (ne)optimizacije.

 

Jbg, malo sam popizdio jer sam toliko dugo čekao a sad mi se ovo dešava. Lemi, na koliko fps-a ide? Da znam da li je do mene pa da jurim problem u kompu. Može se desiti da samo jedna stvar pravi problem, sad ću da je jurim, ali ja stvarno ne mogu da igram ispod 45, 50 fps.

 

Nemam pojma na koliko fps-a ide,nisam proveravao,ali klizi igra,odlicno radi.Dakle,mora da je neki problem do tebe.Imas bre neuporedivo bolji procesor od moga,imas i nesto bolju grafiku (moja nije Sonic Platinum,vec obicna),dakle mora da ti lepo radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cak i meni sa 8800gt,e5700 i 2giga rama (1333mhz) i ide hardom pici na 1024x768 pez AA i tih filteringa sve na medium i ponesto na high,doduse greota je ovako igrati.hocu li dobit nesto sa jos 2 giga rama i nekom boljom grafikom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

cak i meni sa 8800gt,e5700 i 2giga rama (1333mhz) i ide hardom pici na 1024x768 pez AA i tih filteringa sve na medium i ponesto na high,doduse greota je ovako igrati.hocu li dobit nesto sa jos 2 giga rama i nekom boljom grafikom?

 

Sa RAM-om verovatno ništa posebno, grafička je već druga priča :) Mada, hm, 2GB je možda stvarno malo za novije igre, sa još 2, ili možda 4, bilo bi ti lakše, a to nije posebno velika investicija, možda 2-3 hiljade dinara ako hoćeš istu frekvenciju :pivopije: Malo sam lupio cenu, ali ja sam recimo uzeo pre oko pola godine Mushkinovu memoriju 2x2GB koja radi na 1600MHz i to platio oko 5000, što je verovatno malo bezobrazluk na račun firme jer Mushkina nema baš svuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a bas se ljudi zale kako su teksture na xbox verziji uzasne i ne mogu da se porede sa pc verzijom.ja,da sam na tvom mjestu bih cekirao background procese,ja sam kriplovo win kad sam skidao neke emulacije i svaki procenat je znacio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A đe nisam čekirao, pogasih u očaju otprilike sve što nije explorer.exe. Otišo sam na oficijalni forum igrice i momentalno nabasao na temu "Are Bethesda aware it runs so badly on some machines?" i slične, gdje se ljudi sa konfiguracijama i boljim od moje žale kako im ne radi dobro i pada frejmrejt. Čekaću update, ali slaba vajda od bethesde izgleda. :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cu da klokujem procesor malo,memoriju na max i mozda malo grafu da vidim dokle mogu da idem.mozda bih i sa xp-om dobio jos malo?na npr stalkeru je osjetna razlika izmedju 7mice i xp-a u korist xp-a,dok npr oblivion i fallouti rade manje vise isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...