Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Combat opet deluje retardirano, mada su makar popravili animacije.. ali dobro, sto reche neko ranije, glavna prednost bethesde je sto ima ispomoc nekih 100.000+ moddera koji mogu da poprave sve sto oni zaseru.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se. Drugi deo Witchera ne mogu da igram čak ni kad sve smanjim na minimum.

 

To se moze resiti,i meni je tako kenjalo pa sam resio problem.Ostavio sam link na Witcher temi.

 

Ja skupljam pare vec da pojacam masinu :)

 

Znaci igraces Skyrim tamo negde 2015.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se. Drugi deo Witchera ne mogu da igram čak ni kad sve smanjim na minimum.

Ma to je zato što je Witcher katastrofalno neozbiljno optimizovan, neće ovo biti takvo osim ako ne požure da je izbače na vrijeme.

 

Combat opet deluje retardirano, mada su makar popravili animacije.. ali dobro, sto reche neko ranije, glavna prednost bethesde je sto ima ispomoc nekih 100.000+ moddera koji mogu da poprave sve sto oni zaseru.

Šta odje ne valja u combatu? Savršen je, za razliku od 99% smaračkih rpg gluposti.

Edited by Andrija Smith

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja svakako moram da kupim novu masinu ovog leta, taman za Skyrim buhahahHAHAHAAHA

 

Mora se ovo igrati na max high, da se mirisu opojni mirisi sume, da se oseti hladnoca Skyrima i toplina iznutrica mojih neprijatelja dok klize niz moje secivo.

 

 

 

blackmetalfap.jpg

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se moze resiti,i meni je tako kenjalo pa sam resio problem.Ostavio sam link na Witcher temi.

 

 

Jbm ga ja, sad sam prečešljao temu i nemam pojma na koji link misliš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Вјерујем да ће радити фино, нови је енџин и чини ми се да није нека издркаванција.

 

Енџин је исти као за Обливион, односно Fallout 3. Намерно су га бирали зато што су искусни с њим.

 

Радиће на DualCore 3.2Ghz и с 4GB DDR. Једино GPU да солидно ради.

 

Ко год је оно беше рекао да је combat овде лош, нека иде да игра Vampire the Masquerade. За боље од тога и нису :evotigana:

Edited by c1k4_ml3kc3
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Енџин је исти као за Обливион, односно Fallout 3. Намерно су га бирали зато што су искусни с њим.

Зар не рече тод хауард у оном дему да су направили нови енџин "билт спесификли фор дис гејм"? Заборавих већ.

 

А и нема трика да су толко полуђели, онај енџин је смијешан за данашње стандарде.

Edited by Andrija Smith

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Ја мислим да сам чуо у старијем видеу који сам гледао да користе исти енџин као за Fallout, односно неки енџин с којим раде већ пет година.

 

Додуше, мислим да је пре било да неће правити озбиљне измене обзиром да желе да искористе пун потенцијал онога што су до сада научили пре него што потпуно крену од "нуле". А енџин су променили за неких 70%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

valjda ce moci da se pripitome ovi mamuti, kako bi to bilo do jaja...ali ipak, najjace od svega je sto mozes jebenog zmaja da prizoves u pomoc! kakvi bre withceri,dark souls i sranja ovo ce zajebati sve, igra godine u najavi.

 

nego zna li se kolika ce biti zahtevnost? ovo mora na high detaljima da se igra, nema zajebavanja.

 

edit: nasao sam http://www.elderscrollv.com/skyrim-system-requirements/ ...jebem ti procesor

Edited by Geralt of Rivia

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...