Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Ne znam cemu toliko tripovanja oko grafike, i rejtova i toga... Ako mozes da igras igricu, igraj i uzivaj, kasnije ces je vec pokrenuti u kvalitetnijem modu.

Ja sam tek skoro uzeo novu masinu x4 4 giga rama, graf 1 giga itd itd, a ceo Oblivion sam obrnuo na kanti od 512 rama, single core procesorom i grafikom malo jacom od tetrisa...

 

A Skyrim nocas skinut, sada skidam ovaj update, i samo jedno pitanje imam - prvo instaliram, krekujem i na kraju update??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam cemu toliko tripovanja oko grafike, i rejtova i toga... Ako mozes da igras igricu, igraj i uzivaj, kasnije ces je vec pokrenuti u kvalitetnijem modu.

Ja sam tek skoro uzeo novu masinu x4 4 giga rama, graf 1 giga itd itd, a ceo Oblivion sam obrnuo na kanti od 512 rama, single core procesorom i grafikom malo jacom od tetrisa...

Možda sam razmažen, ali ne mogu da uživam u nečemu što sjecka i da ga igram na lošu grafiku, i time propuštam većinu ljepote onog svijeta. Ti sa tom mašinom vjerovatno nisi vidio pola Obliviona (kojeg sam igrao na konzoli btw).

Razumiješ, ako već imam mašinu potrebnu za to, oću da vidim onaj pejsaž po izlasku iz Helgena kako treba.

 

Jbg, ne mogu da čekam Bethesdu da izbaci patch, nego krenuh da igram. Počeo sam kao Dark Elf, jer sam Oblivion prešao kao Nord, a sad bi da razvijam magiju više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sam se naplasio ovim pricama da secka i sve to... Ali grafika je savrsena!

Ne mogu da verujem kako su sklopili igricu ovako jebeno dobro!!!!

 

Ti sa tom mašinom vjerovatno nisi vidio pola Obliviona (kojeg sam igrao na konzoli btw).

 

Nisam, tek sada sam lepo presao Oblivion, sa uzivanjem totalnim... Ali bilo mi je stalo da ga odigram po svaku cenu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li znate gde ima da se kupi neki valjan heavy oklop i neki valjan one heanded mac?Idem na onu misiju kada se trebas popeti na planinu i naci sa onim bradonjama,ali stalno me jebe jedan medved,nema sanse da ga zaobidjem.

Mene je jebao frost troll kad sam se penjao, morao sam da bezim i da ga rokam fireball magijom. Koristi magiju neku ako imas, meni je to dosta pomoglo.

Nisam primetio da ima negde dobar oklop ili oruzije da se kupi. Probaj malo po pecinama da trazis i radi neke questove tog tipa, ja sam dosta dobrih stvari usput pokupio. Ili pokusaj kod one Daphne ili kako se vec zove u Riverwood-u tamo u baru.U njenoj sobi sam nasao jedan dobar one-handed blade 20 damage.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je jebao frost troll kad sam se penjao, morao sam da bezim i da ga rokam fireball magijom. Koristi magiju neku ako imas, meni je to dosta pomoglo.

Nisam primetio da ima negde dobar oklop ili oruzije da se kupi. Probaj malo po pecinama da trazis i radi neke questove tog tipa, ja sam dosta dobrih stvari usput pokupio. Ili pokusaj kod one Daphne ili kako se vec zove u Riverwood-u tamo u baru.U njenoj sobi sam nasao jedan dobar one-handed blade 20 damage.

 

Vidis,ja sam tog frost trolla sjebao ocas posla.Imao sam companiona sa sobom,onu zensku sto dobijes u prvom gradu.Ona + elemental fury shout + sekiretina = odvaljen trol za 20 sekundi.Onaj jebeni medved me vise mucio od trola.Ali sada vise nije problem,na level 10 ih seckam ko od sale.

Nego,koliko ste zmajeva porokali?Ja za sada 3 komada.

 

hahahhah medved te jebe, ne mogu da prestanem da se smejem jbt. :haha::haha:

 

:haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postao sam vukodlak :rockdevil:

 

Dogurao sa do 20-og levela i skoro sve shoutove sam pokupio, jos mi fali onaj kad prizivas u pomoc zmaja. Inace, ni jednom me nisu namucili zmajevi, znaci sakrijem se iza nekog drveta i gadjam strelom ili shoutovima, posle kada oslabi izvadim sekiru i izvrsim fatality. Malo bezveze deluje, ispada da je laske zmaja da sjebes nego onog dzina npr.

U koje ste guildove upali? Ja sam postao vodja companions-a i sada mogu da povedem bilo koga sa sobom iz guilda ako zatreba nekad. Bio sam do Dark Brotherhood-a mazno im sve moguce sto su imali i odjebo ih na kraju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam jos neki visoki lvl, ali to je zato sto igram polako i uzivam u svetu. Prevazisli su sami sebe! Prelepo je, jbt one planine, reke, zivotinje, sneeeeeg, vetar... Stvarno prelepo... Nigde ne idem fast travel fazonom, vec polako pesice, bezim od dzinova i mamuta :D

 

Inace najvise me je jebao onaj poslednji ghost-vuk kojeg moras da ubijes da bi presao zadnji quest za vukodlake. I ceo taj poslednji deo njihove price.

 

Naisao sam u nekoj bestragiji na Dark Brotherhood Assasina koji mej e napao i imao naredjenje da bas MENE ubije... Nista se nije pokrenulo time, ubio sam ga i uzeo sam mu to O.o Njih moram naci !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postao sam vukodlak :rockdevil:

 

Dogurao sa do 20-og levela i skoro sve shoutove sam pokupio, jos mi fali onaj kad prizivas u pomoc zmaja. Inace, ni jednom me nisu namucili zmajevi, znaci sakrijem se iza nekog drveta i gadjam strelom ili shoutovima, posle kada oslabi izvadim sekiru i izvrsim fatality. Malo bezveze deluje, ispada da je laske zmaja da sjebes nego onog dzina npr.

U koje ste guildove upali? Ja sam postao vodja companions-a i sada mogu da povedem bilo koga sa sobom iz guilda ako zatreba nekad. Bio sam do Dark Brotherhood-a mazno im sve moguce sto su imali i odjebo ih na kraju :)

 

Nisam jos naleteo na vukodlake...nego reci,ako postanes vukodlak,mozes se pretvarati kada god hoces?Ili to ne mozes kontrolisati?

Ovo za zmajeve si potpuno u pravu,ja sam do sada roknuo 5 komada,prosto ko pasulj.Shout+nabudzena sekirica i pada ko od sale.Meni u pocetku bilo teze sjebati medveda nego zmaja. :haha:

Ja sam u companionsima,mages i thieves za sada.Jos uvek se razmisljam da li da se prikljucim imperialima ili pobunjenicima.

 

Nego,skontali ste da mozete igrati zmurke i suge sa decom? :haha: Koja ideja jebote. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

andrija i ostali koji imaju jake makine a igra se ne ponasa kako treba:

 

Optimize the game for multi cores using this console tweak: seta r_useThreadedRenderer “2

 

ja trazih kako da instaliram onaj novi dox update posto imam ono prvo izdanje sa razor1911 instalerom i nabasah na ovo,vele nebo i zemlja ovi sa ultra jakim makinama,sustina je da igra nece ponekad da koristi sva jezgra procesora.ja nabudzih skoro sve blizu maksimuma bez AA i tih budzevina,sad pici lijepo i izgleda sasvim zadovoljavajuce.

 

i spojlere stavljajte u spojlere,ubijate dozivljaj ovako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@shanti

 

nemam jaja da idem peske, osim ako povedem nekog sa sobom,a mnogo se iznerviram kad me iz jednog potez ubije jebeni dzin.

 

@ lemmy sixx

 

mozes da aktiviras kad kod hoces, stoji ti tamo u powers, aktivira se na z kao i shoutovi. samo kad si u beast mode-u ne mozes nista drugo da radis osim da koljes protivnike i ne mozes da se preobrazis nazad, vec posle odredjenog vremena automatski se vratis u normalnu, nisam jos s kapirao kako to funkcionise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...