Jump to content

Falling Skies (2011-2015)


Guest Administrator_ressurected

Recommended Posts

Serija je prilicno jadno ocenjena na IMDB. Jedan komentar je bio da je kao The Walking Dead ali sa Alienima :D

 

nishta novo u seriji...to stoji...i stalno primecujem detalje koji mi malo smetaju (npr. odakle Tom-u kalashnjikov like pushka u po amerike...pa jel nema neki njihov M4 ili tako neshto :D), al je serija bash zanimljiva... pogotovo se zaukalo u drugoj epizodi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postupci nekih likova počinju da mi idu na kurac, previše su naglašeni. Ko je gledao prethodne dve epizode, shvatiće o čemu pričam, da ne pišem u spojlerima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno, baš sam to i prokomentarisao. Ćale onog spašenog klinca pravi glupost za glupošću. A ono što se dogodilo sa Poupom je bilo potpuno predvidljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očekivao sam da se stvar lomi u prethodnoj epizodi u pozitivnom smeru ali sada imam osećaj da će da razvlače šupljine u scenariju u nedogled. Izdali su metal i apokalipsu onim gay sranjima koje ću pomenuti u spojleru.

 

 

Počeo je da me nervira i akcenat na poštovanju "lanca komande" koji se nameće i u poslednjoj epizodi. U prve dve mi nije smetalo, mislio sam da se zagrevaju ili šta već, ali ako naš glavni akter nije skapirao kako stvari funcionišu već matorac mora da mu objašnjava šta je prioritet u skupljanju resursa onda možda i prestanem da gledam uskoro ovu seriju.

 

Mnogo sam očekivao od onog malog crnje, svašta su mogli sa time da urade. Kada je skitter počeo konačno da komunicira kroz klinju prileće njegov ćale i gasi priču. OMG... šuplje je na sve strane, plus fail suspense. Bukvalno kao da nemaju ništa da kažu u pogedu pozadinske priče i toga se sete kad dođe momenat da alienima daju neku lucidnu ulogu u svemu tome. Sve što znamo o njima je da su tehnološki napredni, udaraju po kavezu kao orangutani kada vide leš svog saborca, i odašiljaju radio talase u radiusu od 50m. Biće to serija "bijemo se protiv dronova do jeseni". Meni bi čak i to bilo ok da su rešili pitanje karaktera i međuljudskih odnosa malo bolje.

 

Edited by Vitamin K Experience

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...