Jump to content

2011.08.17-21. *Ušće* Belgrade Beer Fest


Vule iz Kule

Recommended Posts

неки утисци...

 

топ 3 што се тиче бендова:

 

1. Гоблини - видео сам их, сада могу умрети на миру)

2. Марки Рамон и Мајкл Грејвс (човек луд к'о струја)

3. Кербер - најпријатније изненађење. нисам нешто луд за њима, ок су ми, али су растурили.

 

што се пива тиче, трошио сам се само на оно ирско тамно (питање колико је ирско, али ајде, кошта колико и Јелен) и није лоше.

 

у принципу, кад боље погледам, више сам блејао напољу и циркао, него што сам се вуцарао по гужви.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam lollobrigidu gledao na adrenalin festu prosle godine i to mi je bio najsmesniji nastup, ortakinja i ja se pitali sta slusamo, sranje

 

Jel neko kasapio sluh bendom Hypnotized? Ortak mi je rekao da cim ih je cuo, pobegao je skroz nazad, nije vise mogao da izdrzi :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko kasapio sluh bendom Hypnotized? Ortak mi je rekao da cim ih je cuo, pobegao je skroz nazad, nije vise mogao da izdrzi :haha:

 

Ocajni bili, barem vecini ljudi koja je bila tu. Ali kakvi god da su, sigurno nije trebalo u najboljem terminu da sviraju. Veze su cudo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ti kriv :meshuggah:

 

Da se vratimo na temu:

 

Prvi put sam bio na festu, bio sam u sredu, petak i nedelju, i nije bilo lose... Cene piva i hrane nisu za pohvalu naravno, a ni izbor, al dobro, samo sam zbog drustva i isao... Od izvodjaca, realno nista posebno nisam slusao, osim Dubioze, i zadnjeg dana Balkanike.

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...