Jump to content

Hardware


Јарослав

Recommended Posts

^ Za sada se drzim default vrednosti, nema potrebe za bilo cime trenutno - hocu da istestiram racunar generalno pre nego sto podignem i i5 4690K sa sve RAMom. Za klok procesora mi vec treba minimum Evo 212 ili neka Noctua, za sada se drzim stock kulera.

 

Uzeh 2x4Gb, da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ljudi, da li neko ima da preporuci neki dobar servis za laptopove? Zvanicni servis mi je odbio popravku jer je "nestrucno otvaran" i "vidi se da je nesto prosuto" te je "nemoguce uraditi dijagnostiku"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@Mauzer

 

Ja bih se strpeo dok Radeon odigra svoj korak, sa R9 300 serijom, po svim najavama to će biti bomba, jer Ati nema šta da izgubi. Ako ti se kojim slučajem se svidi, mogo bi 30tak evrića da uštediš samo ako sačekaš ta dva meseca.

 

Ne znam šta igraš, al ako igraš ove zahtevne FPS stvari, na ultra podešavanjima, 3.5GB vRama će ti biti kamenčić u cipeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da. Dobijes madjarsku garanciju (zavisi od proizvoda koliko dugo traje). On ima neki dil sa njim, ne zelim da ulazim u to kakav ali ja sam dobio procu sve zapakovanog sa zigom i sve najkorektnije. Svi ga hvala jbg.

 

Ma nema tu bog zna kakvih dilova, Subotica puna ljudi koji donose telefone, televizore i komponente iz Madjarske za mnogo manju lovu nego sto kod nas to kosta. Nego me zanima da li je korektan jer vidim da ima ogroman izbor, toliko jos nisam video kod nikoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik je super. Odlicnu sam komunikaciju imao sa njim.

 

@Snajder: Hocu da predjem sa atija sada, a mislim da mi je ovaj GTX970 dovoljan razlog. I odustao sam od Asusovog modela i najverovatnije uzimam Gigabyte g1 gaming. Neverovatnu moc overkloka ima grafa, sjebava cak i gtx 980, a na idle je bolja od R290X.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da je tako kako je Cvele rekao. Ja sam uzimao tablet i neke telefone tako,i uvek je bila varijanta da ako crkne tokom garantnog perioda, taj od koga sam uzeo nosi na servis ili zamenu. No, nikada mi nista nije crklo tako da ne znam da li funkcionise i u kome vremenskom periodu dobijas uredjaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sabertooth, odlična u svakom smislu! Ni na jednoj ploči do sada nisam video takav Bios - kod mene trenutno Sabertooth Z97 Mark 2 - Mark 1 je preskupa.

 

Posle ovoga jedino ROG, Maximus generalno crvene varijante kao step-up, ne znam gde dalje.

 

Neka te služi dugo. :da:

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Uzeo danas ovu konfku:

 

Maticna: Z97

Proc: Intell i5-4460 - 3.2 ghz

Memorija: 4 slota po 8gb HyperX Savage - 32gb sve dzumle

GPU: ATI Radeon R7 250

1TB HDD (ne znam tacno koji je, mrzelo me da se drkam oko toga, obican storage mi je treba)

 

I SSD treba da kupim ovih dana da doglavim.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...