Jump to content

Kolekcije


Nemethor

Recommended Posts

Pozdrav svima i sve pohvale Nemethoru,Maxu ,Mr Hate u ,Excel fanu i ostalima na lepim kolekcijama monstrumi iliti Mamutski :)

Pitam se gde li je naš drugar sa foruma Dr steel dugo ga nije bilo da i on nas poplaši malo sa njegovom kolekcijom.

 

Nemam baš vremena niti volje da slikam sve pojedinačno inego eto na gomili jedan deo P1060978.jpg

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jole jedan deo???Pa ovde ima preko 1000 ploca na ovoj fotografiji po mojoj gruboj proceni!Pozdrav i tebi!

 

Nesto malo drugacije pa se vracamo na metal i hardcore posle,sto rece Chaba ono u vezi mesa i slaninice:

 

dscn5123.jpg

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

E druze moj to se ceka vekovima da se nabavi i kad udje nema vise izlaska. :D Tesko se nabavlja jer ima samo prvo izdanje mislim.Ja sam svoju pre nekoliko godina platio 20 evra u odlicnom stanju,ne znam Chaba kako je prosao,on je skoro dosao do nje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

' timestamp='1341408772' post='2546038']

SIG_005.JPG

 

WTF?

 

 

Euronimus je volio Envera Hodzu i albanski totalitarizam btw...otuda albanija...

 

I’ve been very interested in communism for a while, especially the extreme countries like Albania, Kampuchea, North Korea and so on. I have to say that I have studied so much that I know that real communism would be the best possible system, BUT as I HATE people I don’t want them to have a good time, I’d like to see them rot under communist dictatorship. Ceausescu was great, we need more people like him, Stalin, Pol Pot too. I’ve been to Poland, Hungary and Czechoslovakia in the (good) old days, and was about to go to Albania, although it didn’t turn out.

 

i drugom prilikom

 

We were member of a party who was very extreme, they supported the old Albania and their former leader who even was in Kampuchea under the Red Khmers and ate dinner with Pol Pot! Incredibly good! But the party turned humanitarian, so we shall leave it."

Edited by Dioklecijan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xecutioners return kod Floge,

Cause of death od drugara iz Nemacke sto prodaje na e-bay pa mi sacuva poneku kad imam para i kad su mu jeftine,

Slowly we rot iz Totema,

World Demise prodao mi jedan Nislija iz kolekcije,ne znam odakle mu a End complete sam kupio pre 6-7 godina kad je radjeno to metal classics reizdanje Roadrunner-a,nisam zapamtio iz kog evropskog mailordera ali bilo na snizenju 12-13 evra neraspakovano to pamtim.Hvala puno na pohvalama,veliki pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

17 evra al nemam postarinu jer mi skolska donosi kad dodje kuci ona ili neko od njenih.Demise i Cause su mi prva izdanja a druge dve reizdanja sto mi vrlo malo pravi razliku.U vecini slucajeva se vise obradujem za novu plocu kad sam prvi vlasnik pa organizujem cuvanje i koriscenje nego nesto sto je neko pre 20 godina kupio i promenilo 3 vlasnika i 4 preprodavca za taj period. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E druze moj to se ceka vekovima da se nabavi i kad udje nema vise izlaska. :D Tesko se nabavlja jer ima samo prvo izdanje mislim.Ja sam svoju pre nekoliko godina platio 20 evra u odlicnom stanju,ne znam Chaba kako je prosao,on je skoro dosao do nje.

@Mr.Hate: Ja sam imao neviđenu sreću da naletim na primerak u near mint stanju, platio sam ga 1000 dinara...

 

Pa, majku mu, ako je toliko retka, kako je obojica nabaviste za tako smešne pare :) A na stranu što obožavam vaše kolekcionarske retoričke finese: "naleteo sam na primerak u near mint stanju" - kako se to radi, kako da ja naletim na tako nešto? Daj neki manual :)

 

Inače, počeću i ja uskoro da se bavim ovim vašim kačenjem fotki - kompletirao sam Ondskapt, Negative Plane i Hour Of Penance na vinilima. Negative Plane-a čak imam duplikate, pa ako neko hoće da se đora, možemo da se dogovorimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Kolekciju Metala-Svih Zanrova-,Hard Rocka,Punka,Darkwave,Bluesa,Prog. Rocka

Klasicne muzike Jezza,Elektronike i Ambientale,Repa.

To je Sve Sto iole Vredi u Muzici.

imam i kolekciju Filmova,Slika,CD i DVD omota,magazina.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Kolekciju Metala-Svih Zanrova-,Hard Rocka,Punka,Darkwave,Bluesa,Prog. Rocka

Klasicne muzike Jezza,Elektronike i Ambientale,Repa.

To je Sve Sto iole Vredi u Muzici.

imam i kolekciju Filmova,Slika,CD i DVD omota,magazina.

 

CD i DVD omota??? Znaci da je velika vecina tvoje kolekcije piratska.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...