Jump to content

Bombarder


Invictus

Recommended Posts

Morbidna stvarnost

 

Razmnozavajuce celije su mrtve

genitalije se raspadaju

nema shirenja ljudske vrste

konachan kraj je doshao

 

Obale od lobanja i kostiju

prekrivene ljudskom krvlju

zadnje ostatke ljudskog mesa

jedu crvi - ZVIJERI

 

(zadnju strofu ne razumem)

Share this post


Link to post
Share on other sites

На полици прашњавој епрувета стоји,

У њима је смрдљива течност од којих се и мишеви боје (боји?).

А пробај овако:

 

На полици прашњавој епрувете стоје

У њима је течност које се и мишеви боје...

 

(вероватно стрихнин, алијас мишомор, па га се мишеви боје icon_wink.gif )

Је л' да да сад може?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ИСТИНА

 

Политика и болест, корупција и мито,

то исто што нам се дешава.

Сакати на улицама просе, за болесне лијека нема,

бескућници под мостовима радије једу из контејнера.

Људи су звери, погнутих глава улицом ходају,

не желим гледато око себе, истина их не занима.

 

Зашто? Зашто бјежати од истине? Зашто?

 

Политика и болест, корупција и мито,

то исто што нам се дешава.

Сакати на улицама просе, за болесне лијека нема,

бескућници под мостовима радије једу из контејнера.

Људи су звери, погнутих глава улицом ходају,

не желим гледато око себе, ко и' јебе!

 

Зашто? Зашто?

 

ЈЕДАН ОД НАЈБОЉИХ ТЕКСТОВА НА АЛБУМУ!!!

Edited by Гласник смрти

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Zli 0bucjar
To je i mome bratu jedna od omiljenih, ista prica icon_smile.gif

Sad sam provalio da si u pravi za ono

Braco moja. moje vjerne sluge, stize novo meso

meso za orgijeee!!!!

 

zakon!

ne znam brate ja sam to chuo iz prve icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije valjda da ta agonija jos uvek traje? I jos ce kao da prave karijeru u inostranstvu? Sa cim? Sa poklopcima od tegli majoneza po gornjacima mozda? I sa onim znakom koji su uzeli iz filma The Belivers pa se onda moj Palo tata Michael smejao kad je video omot albuma. To nije ni metal vec je to dziberana i shabanisanje ne na kvadrat vec na entu potenciju. Pa oni ne mogu da naprave karijeru ni u lokalnoj kafani a o svetu je iluzorno i razmisljati! Jedini bend koji je od njih bio gori jeste Ludilo iz Tuzle! Ljudi, uozbiljite se jer je ovo tragi-komicno. Kakav Bombarder, manite se budalastina...

Па не знам ко је свирао пред 10000 људи???Не знам баш ни једну ''локалну кафану'' која би могла примити толико људи...Нешу бре сматрам највећим металцем,он то ради из срца,а сад је јако мало таквих,колико чујем годинама је једва крпио крај с карјем па је опет свирао МЕТАЛ,није то никакво шабанисање,то је јебени искрени SPEED!

 

Живео Нешо!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote Neshoooo i Bombarder su bez preterivanja veci od 3 Slayer-a ko je bio zna .Ameri dodjose odsvirase onako festivalski i odose tako brzo ,ko da ih nisam ni gledao.Imeni je zivotni san bio da vidim Slayer ali Neshooov pogled kada je video nas nekoliko spidasa u rucno pravljenim Bombarder majicama definitivno je nesto sto nikad necemo Zaboraviti U ZIVOTUUUUUUUUU. Neshooo je veci metalac od svih vas koji se usudite da pljujete njegovu iskrenost koju ne izvaljujete jer o pravom metalu u sushtini ne znate nista.Glavosecha ce se svetiti u ime jedinog pravog Metalnog boga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote Neshoooo i Bombarder su bez preterivanja veci od 3 Slayer-a ko je bio zna .Ameri dodjose odsvirase onako festivalski i odose tako brzo ,ko da ih nisam ni gledao.Imeni je zivotni san bio da vidim Slayer ali Neshooov pogled kada je video nas nekoliko spidasa u rucno pravljenim Bombarder majicama definitivno je nesto sto nikad necemo Zaboraviti U ZIVOTUUUUUUUUU. Neshooo je veci metalac od svih vas koji se usudite da pljujete njegovu iskrenost koju ne izvaljujete jer o pravom metalu u sushtini ne znate nista.Glavosecha ce se svetiti u ime jedinog pravog Metalnog boga.

bombrader je bio ok cak stavise do jaja,ali ne mozes tako reci za Slayer.Mislim,ako si bio na certu video si sigurno Arayu kako mu se svaki put kad bi nam se obratio smesio brk.To plus 2 baklje,to ipak nema na svakom koncertu Slyera.Jos jednom,uz Bombarder do jaja su bili Slay i naravno AMON DIN,mada su malo imali previse basovit zvuk ali bili su ostri! !!!Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro opišite bar kako je bilo na koncertu , koje stvari su svirali i kakva je bila atmosfra, Davno je bilo kad sam ja ovaj bend gledao zadnj put uzivo u Novom sadu ....malo je izbledela koncertna karta (gore)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro opišite bar kako je bilo na koncertu , koje stvari su svirali i kakva je bila atmosfra, Davno je bilo kad sam ja ovaj bend gledao zadnj put uzivo u Novom sadu ....malo je izbledela koncertna karta (gore)

A,ti si taj koga sam gledao na video snimku Bombardera sa Metal Attack festivala u NS-u krajem 80-tih biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A,ti si taj koga sam gledao na video snimku Bombardera sa Metal Attack festivala u NS-u krajem 80-tih biggrin.gif

photobucket.com/albums/a126/pergament/Max.jpg

 

A jesi i mog starog prijatelja prepoznao laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro opišite bar kako je bilo na koncertu , koje stvari su svirali i kakva je bila atmosfra, Davno je bilo kad sam ja ovaj bend gledao zadnj put uzivo u Novom sadu ....malo je izbledela koncertna karta (gore)

Свирали су Гласника смрти, Стање, Моћ, Speed metal maniac-a, Задах земље, Пропаст и Хорде. Концерт је био никад јачи, Нешо је стално комуницирао са публиком, зајебавао се између песама, баш се одушевио кад је видео како је публика реаговала. icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свирали су Гласника смрти, Стање, Моћ, Speed metal maniac-a, Задах земље, Пропаст и Хорде. Концерт је био никад јачи, Нешо је стално комуницирао са публиком, зајебавао се између песама, баш се одушевио кад је видео како је публика реаговала. icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

da,covek na kraju nije mogao da dise,ali je stvarno bio odusevljen,,,stvarno je popalio masu...par likova(ima li vas odje?) je doslo u home made majcama Bombardera,poz za njih:pivopije:...ljudi, odemo mi posle b\Bombardera da jedemo nesto pa prodjosmo pored rap stage-a...tamo bruka...mislim,ne vise od 50-ak likova u publici...a na Bombarderu...pa ne mogu da procenim ali onaj deo ispred Metal Hammer stage-a je bio 3/4 pun...kick ass ...nema sta - metal bratjo metal !!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

par likova(ima li vas odje?) je doslo u home made majcama Bombardera,poz za njih:pivopije:

Хе, хе, то смо Pharmaceut, Lord Nagnavatch и ја. pivopije.gif

 

Кад нас је Нешо видео у тим мајцама одушевио се, одмах је звао наког његовог фотографа да се сликамо, после нам се и потписао на мајце. Сад је чувам кући к'о икону. icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Edited by Гласник смрти

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хе, хе, то смо Pharmaceut, Lord Nagnavatch и ја. pivopije.gif

 

Кад нас је Нешо видео у тим мајцама одушевио се, одмах је звао наког његовог фотографа да се сликамо, после нам се и потписао на мајце. Сад је чувам кући к'о икону. icon_rockdevil.gif  icon_rockdevil.gif  icon_rockdevil.gif

pivopije.gif ...NJEGOVOG fotografa?!...oooo,pa nisam znava da ima fotografa icon_smile.gif ...mozda ima i stilistu...ali definitivno nema nutricionistu...mislim,e si mu vid'o stomakkk icon_smile.gif ...ja sam ih prepoznao po basisti,onom celavom sto je osisao ono duge kose sto mu je ostalo...nesho je pre nosio brkove...ma oni i heller su keva...nema sta musik19.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

БОМБАРДЕР И ХЕЛЕР - НАЈБОЉИ ДОМАЋИ БЕНДОВИ!!!

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

aj' sad...ima tu josh njih...Amon Din,Heretical Guilt...Interfector...nemoj tako...sto ne spominjes Dead Joker i Mortuary?oni su isto jedni od prvih extrema ovde...mozda i Psychoparadox...ja gledam da kupim ova reizdanja Mortuary-a,a Dead Joker je bila kaseta da se kupi preko REX-a pre par godoina a sda nem anigde...i to bih hteo da nabavim...Heller i Bombarder sam imao na kompu ali format c:je uradio svoje icon_smile.gif ..."Krv teche u potocima,samo Smrt ne moze protji"...jel tako beshe?... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, то је Инквизиција. icon_rockdevil.gif

 

Купио сам Mortuary реиздање још пре неких годину и по, налазе се сва 4 демоа на цд-у, а имаш и посебно да купиш на касети сваки демо. У сваком случају, нећеш зажалити, одличан мртви спид!

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, то је Инквизиција. icon_rockdevil.gif

 

Купио сам Mortuary реиздање још пре неких годину и по, налазе се сва 4 демоа на цд-у, а имаш и посебно да купиш на касети сваки демо. У сваком случају, нећеш зажалити, одличан мртви спид!

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

jebo mamu pa ti samo speed volis?!da ti nisi na Speedu? icon_smile.gif cim nadjem lovu uzecu mortuary,samo da ih nadjem posto sam cuo da je kao jedan od diskopva bio u tirazu 500 primeraka...nije valjda da taj tiraz di danas nije otisao stvarno bi bilo bruka icon_smile.gif ....cheerz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebo mamu pa ti samo speed volis?!da ti nisi na Speedu? icon_smile.gif cim nadjem lovu uzecu mortuary,samo da ih nadjem posto sam cuo da je kao jedan od diskopva bio u tirazu 500 primeraka...nije valjda da taj tiraz di danas nije otisao stvarno bi bilo bruka icon_smile.gif ....cheerz pivopije.gif

Ми лично слушамо SPEED i МRTVI SPEED јер је то оно право,а Метал'ку,Метал'ку мрзимо из дна душе.ФУЈ-SHIT!!!

 

Јоооооооооооооооо icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...