Jump to content

Unisonic


Recommended Posts

КАКО ВОЛИМ ОВАЈ ВЕСЕЛИ ХЕВИ МЕТАЛ, ЈЕЕЕА.

 

РААААЈД ВИТ Д РЕНЕГЕЈД.

 

Од Ренегејда до краја, нема лошег момента и издавајм "I've Tried".

То су фаворити на прво слушање а хит је дефинитивно "Unisonic".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дакле, кидање! :rockdevil:

 

Једина замерка иде што можда последње три песме имају мало слабији темпо, али далеко од тога да су лоше. У сваком случају, ово ће се вртети још дуго и дуго. И још једном се доказало да су Киске и Хансен добитни дуо.

 

Ма једем и ја говна, овде бре нема никаквих замерки! Савршен је албум.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам за вас, али албум ми је одмах попунио меморијску картицу, цепа се до факса, фантастичан осећај када ти хладан ветар удара ребра, а у исто време Киске вришти, проклето добар испуњујући тренутак, притом нема ужасног Сунца већ ситна киша.

Написах горе "ride" а треба "run" али добро, еуфорија је учинила своје хехе...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Sta reci, a da vec nije receno. Album je melem za dusu. Bacio sam ga odma na fles i na poslu pustio u opstini. Trovao sam narod Kisketom i ekipom. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da su ljudi baš oduševljeni albumom i drago mi je da je tako. Ja sam ga za sad 2x obrnuo i dobar je stvarno, ali nisam toliko impresioniran. Za moj ukus je možda malo sporiji, generalno gledano, ali ne zameram. Za sad mi se najviše Renegade istakla, videćemo posle više slušanja. U svakom slučaju - good job, Kai & Kiske! :rockdevil:

 

Btw, admini, ukinite ovog bota iznad.

Edited by Zoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovakvu muziku volim u backgroundu kad nešto radim. Neopterećujući heavy zvuk, tečne pesme, ali mi nije baš da slušam i da se oduševljavam. Preiskusna ekipa je napravila iskusan album, sa svim elementima koje ovaj žanr treba da sadrži. Neću ga baciti na memorijsku karticu telefona sigurno, ali ću ga verovatno zadržati na HD-u za vikend opuštanja, zvuk baš prija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... ja nisam previše oduševljen... Očekivao sam malo ubedljiviju glazbu koja više vuče ka heavyju-poweru nego li blagom rockheavy fazonu, kakav je album pretežno... Omatorilo se a očekivanja prevelika... Jeste album slušljiv i radio friendly, ali očekivao sam više nakon čitanja vaših hvalospeva... Samo da istaknem koliko se oseća prizvuk Time to break free fora (G.Ray) u numeri Never too late (malo copy paste starih hitova)... Inače, prototip za uspešan radio friendly a opet ne tako mek zvuk su meni dva AllenLande albuma, npr. Ovo ostvarenje je za klasu ispod ta 2 albuma po mom mišljenju. Takođe, Kiske ne zvuči ič ubedljivo....

 

Znači nije album za kritike ali ne ni za ne znam kakve panagirike, barem u mom ataru. Sorry if I hurt anyone's feelings :pivopije:

 

 

 

EDIT: Na momente me glazba podseti na ĐoleDavidov Death Saw :bigblue: što i nije neki minus

 

 

Edited by Jovan Cvijic
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Allen/Lande po meni sinonim za neuspesne albume u zanru i ma kakav da je album Unisonic-a(po meni savrsen iako bi svi zeleli jos jedan I Want Out i slicno) nikako ne moze biti klasu ispod njih.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Allen/Lande po meni sinonim za neuspesne albume u zanru

...pa da, neuspešan je u žanru azerbejdžanske folk sol džez muzike, ali u jednom drugom "žanru", melodičnom heavy/poweru, zna da nosi breme uspešnosti. Ili smo slušali različite albume?!

 

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

...pa da, neuspešan je u žanru azerbejdžanske folk sol džez muzike, ali u jednom drugom "žanru", melodičnom heavy/poweru, zna da nosi breme uspešnosti. Ili smo slušali različite albume?!

 

 

 

 

Pa ne znam sta si ti slusao stvarno. Dovoljno je reci da te albume ne mogu da slusam jer su teski podbacaji. Onaj drugi posebno. U njihovim odvojenim karijerama nema skoro pesme da mi se ne svidja, ali ovo ama bas ni malo. Ne znam koliko su uspesni sto se tice prodaje, ali to me jelte ni ne interesuje.

 

Moram dodati i to da treci album nisam imao snage da preslusavam koliko su me ova dva smorila. Nikada me kriticari nisu zajebali kao u pitanju ova dva albuma hvaleci albume samo na osnovu licnosti koje ucestvuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...