Jump to content

Only Fools And Horses (Mućke) (1981-2003)


Gothic Angel

Recommended Posts

meni je lepo što se oni tako vraćaju pomalo s vremena na vreme, prosto imaš taj osećaj da priča još nije gotova i uživaš u njemu, jbg i da sad po 1000. put uzmem da gledam "Time On Our Hands" opet ću OVOLIKU knedlu u grlu imati od onog kraja, svaki put

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je najlepsa vest koju je svaki fan mogao da cuje.I da,stvarno zajebite price "omatoreli su,nije vise to to" i ostale gluposti.Ono sto mi je krivo jeste to sto ce biti samo jedna ep,brzo ce proci a znamo vec koliko je tesko reci ZBOGOM :(,godina ne prodje a da ne pogledam jedanput celu seriju i specijale. ...

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to! Kome je ovde bitan Bekam i sere zbog toga,neka se preseli u Krusevac i pise postove na engleskom za siromasne.

 

Ovo je najlepsa vest koju je svaki fan mogao da cuje.I da,stvarno zajebite price "omatoreli su,nije vise to to" i ostale gluposti.Ono sto mi je krivo jeste to sto ce biti samo jedna ep,brzo ce proci a znamo vec koliko je tesko reci ZBOGOM :(,godina ne prodje a da ne pogledam jedanput celu seriju i specijale. ...

 

Sagledajte malo stanje stvari, zamolio bih vas.

 

Jedno tri bitna (sporedna) lika vise nisu tu, preminuli su. Covek koji je 25 godina pisao seriju VISE NIJE TU. Jedino sto postoji jos uvek su dva glavna glumca, a ako vam je toliko bitno da ih vidite, kucajte David Jason i Nicholas Lyndhurst na google images pa se nagledajte mile volje. Da je Sullivan ziv pa i nekako ovaj 15. povratak da progutam, ovako mi je stvarno bez ikakvog smisla i razloga.

 

Onaj spomenu gore "Time On Our Hands", tu je bilo najlepse i najbolje da se serija zavrsi i imali bi na neki nacin zaokruzenu pricu. Ne kazem da su kasniji povratci losi, ima finih momenata, ali mi je uglavnom ispod standarda i, na kraju dana, bespotrebno. Green Green Grass, Rock n Chips (kako vec) i nesto slicno, super, koristi se taj isti svet, ali neke potpuno nove price.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Sagledajte malo stanje stvari, zamolio bih vas.

 

Jedno tri bitna (sporedna) lika vise nisu tu, preminuli su. Covek koji je 25 godina pisao seriju VISE NIJE TU. Jedino sto postoji jos uvek su dva glavna glumca, a ako vam je toliko bitno da ih vidite, kucajte David Jason i Nicholas Lyndhurst na google images pa se nagledajte mile volje. Da je Sullivan ziv pa i nekako ovaj 15. povratak da progutam, ovako mi je stvarno bez ikakvog smisla i razloga.

 

Onaj spomenu gore "Time On Our Hands", tu je bilo najlepse i najbolje da se serija zavrsi i imali bi na neki nacin zaokruzenu pricu. Ne kazem da su kasniji povratci losi, ima finih momenata, ali mi je uglavnom ispod standarda i, na kraju dana, bespotrebno. Green Green Grass, Rock n Chips (kako vec) i nesto slicno, super, koristi se taj isti svet, ali neke potpuno nove price.

Imas dosta epizoda u kojima neki od tih glumaca nisu glumeli vec su pauzirali,dosta epizoda iz prvog serijala su samo sa Delom,Rodnijem i Dedom bez ubacivanja drugih likova u seriji.A ako sumnjas da David Jason ne moze da zameni Sulivana i da zavrsi njegovo zapoceto delo onda stvarno ne znam sta da ti kazem :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta sad sto su umrli, nije riknuo Del i nije riknuo Dejv...Rodni :smile: ...jel umro deda pa se nastavilo iako je bio vazna karika tri-cetiri sezone, jel umro Albert, bitan koliko i deda, pa su snimljeni specijali i nakon njega...jel umro ovaj sto drzi Raginu glavu..pa su opet nastavljali i radili specijale.

Ionako je serija imala samo 7 sezona...i od tamo '91 samo se specijali rade...a sad kada su dva glavna lika jos ziva, sto da ne urade, pa makar se samo sreli u opstinskom stanu u ulici Nelsona Mendele i sedeli na podu i kenjali.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas dosta epizoda u kojima neki od tih glumaca nisu glumeli vec su pauzirali,dosta epizoda iz prvog serijala su samo sa Delom,Rodnijem i Dedom bez ubacivanja drugih likova u seriji.A ako sumnjas da David Jason ne moze da zameni Sulivana i da zavrsi njegovo zapoceto delo onda stvarno ne znam sta da ti kazem :) .

 

Ti si u uverenju da ce Jason da pise scenario? :]

 

sale@ Pa ko sve jos treba da crkne pa da se stane vise sa razvodnjavanjem legende? 7 sezona je SAMO?

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta sad sto su umrli, nije riknuo Del i nije riknuo Dejv...Rodni :smile: ...jel umro deda pa se nastavilo iako je bio vazna karika tri-cetiri sezone, jel umro Albert, bitan koliko i deda, pa su snimljeni specijali i nakon njega...jel umro ovaj sto drzi Raginu glavu..pa su opet nastavljali i radili specijale.

Ionako je serija imala samo 7 sezona...i od tamo '91 samo se specijali rade...a sad kada su dva glavna lika jos ziva, sto da ne urade, pa makar se samo sreli u opstinskom stanu u ulici Nelsona Mendele i sedeli na podu i kenjali.

Apsolutno.Setite se samo epizode sa "RUSSIANS ARE COMING" :)))...

 

Ti si u uverenju da ce Jason da pise scenario? :]

Jason nece sedeti skrstenih ruku i pustiti da mu neki anonimus sjebe poslednje pojavljivanje u Muckama,nemoj biti smesan,covek je previse pametan da bi dopustio tako nesto.Ako je mator nije glup.

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

sale@ Pa ko sve jos treba da crkne pa da se stane vise sa razvodnjavanjem legende? 7 sezona je SAMO?

da zato sto je serija sezonski trajala samo do 1991. a nakon toga idu samo specijali.Dakle razvodnjavanja nema. A dalje snimanje specijala nece imati smisla tek onda kad vise ne bude bilo dva lka oko kojih se cela prica i okrece.

Do tada mi je drago da ih vidim, makar to sto snime bilo najvece sranje u istoriji ikada snimljeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si u uverenju da ce Jason da pise scenario? :]

 

sale@ Pa ko sve jos treba da crkne pa da se stane vise sa razvodnjavanjem legende? 7 sezona je SAMO?

 

Jebote zivot,pa sta ako i bude lose?!? Hoce li to upropastiti sve sto je uradjeno ranije?Nece.

Na kraju krajeva,niko tebe ne tera da to gledas.Ako ti se ne svidja ideja,nemoj gledati i gotovo.

 

A dalje snimanje specijala nece imati smisla tek onda kad vise ne bude bilo dva lka oko kojih se cela prica i okrece.

Do tada mi je drago da ih vidim, makar to sto snime bilo najvece sranje u istoriji ikada snimljeno.

 

Ovo! I to je poenta svega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ima veze sto je umro reziser?

Scenario su vec napisali njegovi sinovi Jim i Den. Del Boj ce ga procitati i videti da li valja dovoljno da bi ucestvovao u snimanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eno vam toliko dobrih epizoda pa ih gledajte, sto mora da se snimi nesto novo da bi mogli da ih gledate? Plus sto znate da nije najgore sranje, nego oprobani kvalitet.

 

Zato sto hocu da gledam nesto novo! A ti ako neces gledati,ne moras.Win-win situacija...ja dobijem sta hocu,a ti to ne moras gledati.I ajde sada prestani da smaras.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono što me brine je to što više nema scenariste

 

Jesi li procitao ti prethodne postove?

 

Scenarista naravno da postoji i to u ovom slucaju dva komada. Sinovi pokojnog scenariste. Ipak su to geni pa mozda i bude ekstra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...