Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

70 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Лаловићу, изгледа рикнуо часопис.

2 дана касне. :haha:

 

Купио онај број где је био интервју са Мутом, читао сат времена и бацио. Било шта где прсте умеша Видојковић не може да ваља. Стварно су очајни текстови били.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најава за Тотенхем је била епохална... Оно уз помоћ публике Партизан може до доброг резултата, буквално свако са форума је могао за пола сата то да скуца. Они интервјуи шоу, две речи одговора на питање од три реда.

 

Људи шта је са Тепићем ака Гробом без дна?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Битно да су Видојковићеве суперишка приче ишле на 2 куцане стране.

Јел си читао кад је лик из Земуна ишао у ЛА и сачека га земљак у дресу Земуна и води га да се издобијају од допа, па да гледају Бекама? Какав је то таленат.

 

Миленко пише на ВИП форуму.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma brate nerealno je ovo, niko ga nije ni dotakao

naš kako meni moji golovi iz osnovne škole izgledaju iz ove perspektive

kao da sam Kristijano lično

 

jebeš to

 

Pa jebote,koja su to vremena bila,nije tada bilo toliko kontakata,ostrine pa ni taktickog postavljanja.Zbog toga me ne bi cudilo da je ovo istina.Ali opet,sa druge strane me ne bi cudilo ni da je manijak ovo izmislio i platio samo da bi se kurcio i drkao Maradonu.

 

Гледам. :haha:

Мада, престаћу ако Бард настави да долази сваке недеље. :haha:

 

Ti si lud. :haha:

Naravno da ce dolaziti svake nedelje,pa ko je toliko nenormalan da dolazi kod ove budaletine u emisiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Жива би прошао као ономад Степи у Нишу. Друга су ово времена. Док би он причао како је Симеуновића увео у игру у задњим минутима да брани пенал Мијату и Јокану, управа би му већ куцала отказ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нек иде у курац, мислио сам да окачим због Лемија, али сам заборавио. Још сам проверио пре 10ак дана и спремао се тврдо да то обележим, али авај.

Јесам наркоман.

 

Звоне, извини, следећи пут нећу заборавити.

 

За Лемија.

 

 

6:03

Бобан до Жоржа и ћао.

Edited by Мајор Гашпар
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...