Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Još je aktivna ova Kuruz anketa gore... Pa Kuruz je hajdučka trava i kamilica.

Znam jednoga koji je do dvadesete bio grobar, a sada je cigoš. Bio je nazi, pa eldepovac, a danas je naprednjak. Nekada bio srbenda, nosio grb Nemanjića oko vrata, a danas se izjašnjava kao Crnogorac (da l' je od Bjelopavlića, majku mu)

i kači slike iz teretane po fejsovima.

Cenim da se ona, koja je s njim izgubila nevinost, odavno utopila u neku reku koja se nigde ne uliva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvu sam sliku iskopao, kad odem kuci moram da nadjem i ovaj dres iako je bugarski fejk i zakucam ga u zid :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

14798938_1603665819929908_628949668_n.jpg?oh=d8e30ba49894a3b36c331d8951f883fb&oe=580BEE55

slikano 2011, s obzirom da sam te godine na kratko imao 2 bass bubnja i lupao u ovoj prostoriji, a i zbog duzine kose

Imam i Euro 2000 varijantu sa brojem 8, taj je skroz mali doduse, bas sam klinac bio

Mislim da sad ni u 9 ne mogu da stanem, kapiram da mi je do pupka, on je kupljen veci jer nije bila manja velicina, ali morao Mijat da se ima

MIJAT BOG

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Колега Милован, трећи пут.

 

Волим Бобана, волео би он и мене, да ме зна.

Љубав, тотална љубав.

 

Исправка, ипак реприза Анђуса.

Кењали су много прошли пут, помињали Брана Мићуновића и ћао.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je da se, nakon tog nemilog čina, nisi zaključao u kupatilo i uplivao u minimalistički svet shvatanja muških genitalija i umetničke ekspresije sopstvene seksualnosti, razume se uvek sa suve strane kade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...