Jump to content

Serie A 2011/2012.


Маузер

Recommended Posts

Namestaju,isto kao i igraci.Runijev cale je dokazano namestao utakmice.Oko transfera isto ima milion primera kako se krade i vara.Sve je to isti kurac,u svakoj ligi,samo sto su italijani dovoljno glupi da si sjebavaju ligu sa otkrivanjima takvih sranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

друго су трансфери, за то ми се јебе

али италијанска лига је позната као легло крађе и намештања

нигде другде иксеви не падају на 1.50 у последњих пет кола

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,Webb premier league je totalno postena.Sa sve Runijevim i Terijevim matorcima koji prodaju kokain i uvaljuju falsifikovane karte za utakmice.

sta ces, ekonomska kriza, mora se preziveti nekako :zuba:

 

http://www.goal.com/...juventus-switch

 

I zvanicno.Uopste mi se ne svidja ovo,premator je i kiksa u poslednje dve sezone nevidjeno.Nadam se da Bonuci nece zbog njega na klupu.

ovo ne mora biti los potez, uz LS ce juve igrati mnogo utakmica, moze da posluzi za kup i neke lakse(citaj:namestene :mhihi: ) u prvenstvu, da se drugari odmore. Mozda je i losija forma bila rezultat sveukupne atmosfere u interu, pa sad odigra bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce,videcemo.Ja se iskreno nadam da je tako.Jer je zaista jako lose odigrao poslednje dve sezone,pogotovo proslu.Samo da se ne razjebava Bonuci-Kjelini tandem,posto jebu keve.

 

@Boško Jakovljević navijačke scene (hahahahahahahahahaha!!!!!!!!)

 

Italijanska druga liga se najvise namesta,i to je cinjenica.Ali prva liga se nista vise ne namesta od ostalih evropskih liga,isti kurac.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce,videcemo.Ja se iskreno nadam da je tako.Jer je zaista jako lose odigrao poslednje dve sezone,pogotovo proslu.Samo da se ne razjebava Bonuci-Kjelini tandem,posto jebu keve.

ma nece sigurno, uskocice ponekad umesto jednog od njih, a takodje ne zaboravi da dolazi za dzabe, ne verujem ni da mu je plata velika.

 

ugl dobro radi juve i ovaj rok za sad, fali jos napadac definitivno, eventualno levi bek.

bas me zanima kakvi ce biti u LS

Edited by metal guru

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nece sigurno, uskocice ponekad umesto jednog od njih, a takodje ne zaboravi da dolazi za dzabe, ne verujem ni da mu je plata velika.

 

ugl dobro radi juve i ovaj rok za sad, fali jos napadac definitivno, eventualno levi bek.

bas me zanima kakvi ce biti u LS

 

Ok je to,dolazi za dzabe,ali ja pre svega mislim na njegovu losu formu u poslednje dve godine i njegovu starost i sve vece kiks momente.Plata mu nije velika,oko 2.5 miliona godisnje.Videcemo kako ce se pokazati.Nesumnjivo je da je Lusio sjajan igrac,jedan od najboljih stopera u prethodnih 10 godina,ali on je ispusena matora mustikla i to treba da zabrinjava.Kada se klub bori na tri fronta,potrebni su stabilni igraci,i zbog toga mislim da su trebali puknuti lovu za Brunu Alvesa a ne gledati ko je za dzabe.No dobro,videcemo.

Rok za sada jeste dobar.Djovinko,Asamoa i Isla su sjajna pojacanja,sredina terena ce biti beton.Za napad se sve vise pominju Kavani i pogotovo sada Van Persi.Ja licno bih mnogo vise voleo da dodje El Matador,covek je masina.Van Persi jeste odlican,ali to je invalid,unisten od strane Vengera.Koji ce im kurac igrac koji ima potencijal da bude povredjen 6 meseci.Levi bek je potreban isto,cak i pored doktora magistra Kjelinija.Ipak je maestro pre svega stoper,a onaj De Celje je tuga pregolema.Treba Kolarov jebeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok je to,dolazi za dzabe,ali ja pre svega mislim na njegovu losu formu u poslednje dve godine i njegovu starost i sve vece kiks momente.Plata mu nije velika,oko 2.5 miliona godisnje.Videcemo kako ce se pokazati.Nesumnjivo je da je Lusio sjajan igrac,jedan od najboljih stopera u prethodnih 10 godina,ali on je ispusena matora mustikla i to treba da zabrinjava.Kada se klub bori na tri fronta,potrebni su stabilni igraci,i zbog toga mislim da su trebali puknuti lovu za Brunu Alvesa a ne gledati ko je za dzabe.No dobro,videcemo.

razume se, ali mozda su stedeli na stoperu upravo da bi pukli lovu na napadaca.

 

 

.Za napad se sve vise pominju Kavani i pogotovo sada Van Persi.Ja licno bih mnogo vise voleo da dodje El Matador,covek je masina.Van Persi jeste odlican,ali to je invalid,unisten od strane Vengera.Koji ce im kurac igrac koji ima potencijal da bude povredjen 6 meseci.

pazi, ja mislim da ko dovede Van Persija ima dobre sanse da se zajebe zestoko. Liku je ovo jedina odlicna sezona u 8 koliko ih ima u arsenalu, moze lako da se desi da se vrati muvanju medicinskih sestara, a i uskoro puni 29, nije bas u cvetu mladosti.

s druge strane, Kavani deluje kao mnogo bolja, sigurnija opcija ali tu De Laurentis pravi probleme, mada ne mozes ga kriviti sto ako vec prodaje najboljeg igraca pokusava da izmuze juve do maksimuma.

 

Levi bek je potreban isto,cak i pored doktora magistra Kjelinija.Ipak je maestro pre svega stoper,a onaj De Celje je tuga pregolema.Treba Kolarov jebeno.

Kolarova sigurno zele da dovedu ali to najvise zavisi od njega samog jer u juveu nece imati toliku platu kao sada, tako da ima izbor, ili uz sadasnju platu sedeti na klupi i biti poslednja opcija za startnih 11, ili igrati redovno za nesto manju platu u velikom klubu.

Edited by metal guru

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu,sve je tacno.Za Kavanija treba puknuti veliku lovu,tu price nema.Covek vredi.Sto se tice Kolarova,mislim da njemu ne bi bio problem nesto manja plata.

 

А за нападаче ионако немају неки избор, пошто Жабари и немају неког екстра класе.

 

Kada bi doveli Kavanija,imali bi sjajan napad.Kavani,Vucinic,Matri,Kvaljarela...sjajno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...