Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Samo se menjajte vi gnusni pirati... A meni niko nece da donese Judas Priest DVDe...

Judas je gay!!! icon_smile.gif

 

A ona dva manijaka... hmhmm Carcass i Oly bi mogli malo manje da duvaju i vise da piju, i da mi ne salju poruke u pet ujutro!

 

P.S. smocio sam tlf negdje i sjebo ga nece da salje poruke icon_uhoh.gif Pozz i Skaal pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Judas je gay!!! icon_smile.gif

 

A ona dva manijaka... hmhmm Carcass i Oly bi mogli malo manje da duvaju i vise da piju, i da mi ne salju poruke u pet ujutro!

 

P.S. smocio sam tlf negdje i sjebo ga nece da salje poruke icon_uhoh.gif Pozz i Skaal pivopije.gif

Hehe, I was there too icon_biggrin.gif

 

Na moju ideju si dobio poruku, s obzirom na tvoje opste poznate navike da zoves postene ljude u 4 ujutro i pricas o velicini Black Sabbath dok isti ti posteni ljudi u tom trenutku ne znaju ni kako se zovu icon_biggrin.gif

 

@ Aurora - postavicu kadar iz spota sa tvojim s... ovaj, deo gde se ti pojavljujes veceras icon_biggrin.gif

 

Detaljan info oko spota cije snimanje je zavrseno, kao i kad ce biti dostupan, postavicu kad budem u stanju. Sad nisam.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tvoju ideju? Hmmm, znaci ova dvojica su toliko ostarila da urade sve sto im se kaze icon_smile.gif Sta je sljedece? "nananana vidi moju novu picamu sto je pepa" icon_smile.gif

 

Anyway ja se izvinjavam sto sam uznemiravao "postene ljude", da budem iskren ja sam mislio da vise niko nije posten icon_smile.gifpivopije.gif

 

Shit sta je to sa mnom? Vec drugi vikend bez alkohola ph34r.gif Cudna su ovo vremena... icon_uhoh.gif

Edited by Swarthyard

Share this post


Link to post
Share on other sites

reci Vladanu da je Tad Morose - Matters of the dark do jaja, i da mu treba na originalu.

Dosta sranja i zajebancije na moj rac.

 

Ovdje stvarno neko hoce batina, ali majke mi ne zajebavam se! pivopije.gif

 

A Bore za tebe sam uz razmjenu spremio sok od cvekle! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Aurora:

Dopada ti se? icon_smile.gif

 

 

To Apeiron:

Da li nesto treba da se menja? Oliver je imao nekih ideja (doduse on uvek ima ideja) Nadam se da ne, narocito ako su neke sitnice u pitanju (razumi me, obelela sam radeci to), ali ako treba... kad se mora nije tesko.

PS Nadam se da ti PDF fajl nije bio bas prestrasan. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Apeiron:

Da li nesto treba da se menja? Oliver je imao nekih ideja (doduse on uvek ima ideja) Nadam se da ne, narocito ako su neke sitnice u pitanju (razumi me, obelela sam radeci to), ali ako treba... kad se mora nije tesko.

PS Nadam se da ti PDF fajl nije bio bas prestrasan. icon_smile.gif

Dogovoricemo se o svemu kad se vidimo i popijemo koju pivopije.gif

 

PDF fajl je odlican! Dobro je uradjen tekst, lepo si sve objasnila, i za black metal (na Roberta mi "mirisu" pojedine recenice icon_biggrin.gif), a i objasnjenje oko snimanja spota...

 

Cujemo/vidimo se uskoro!

 

orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...