Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Pa verovatno bi se neko iz Bosanskog dela BiH ili sa Kosova uvredio, a poznato je da mnogi samo cekaju da nas prozivaju za Nacionalizam i pretenziju da koljemo sve druge ( ne kazem da je to tako, vec samo da neko tako to predstavlja, pa ce i najobicniju patriotsku pesmu pokusati tako da predstavi )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, zalosno je to, ali je tako. Tek da znate koliko sam ja pretecih mejlova primio kad sam napravio Serbian-Metal.org Sto zbog imena, sto zbog orla... a ni jedna ni druga stvar nemaju uvredljivih momenata ni za koga.

 

Ma koga briga uostalom...

 

Srbija.gifSrbija.gifSrbija.gif

 

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam album i skroz je los. Kako vas nije sramota da takvu glupost prodajete ljudima? Salim se, album je zaista dobar ima metala za svakoga, booklet je lepo uradjen. Malo me sve to podseca na Death ali nema veze... Super, uradicu recenziju za www.serbian-metal.org

 

Auu, kako si ti Laky bio smesan ispred stadiona... Cuo sam da si 2 flase nabio u usta odjednom... A gde je Carcass? Izgubio mi se na press konferenciji... Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji koncert? Ja nisam bio na tom koncertu, i to su gnusne klevete. Takodje, ja ne pijem alkohol ph34r.gifph34r.gifph34r.gif

 

Poz!

icon_biggrin.gificon_wink.gificon_mrgreen.gificon_razz.gificon_rolleyes.gificon_wink.gificon_smile.gifmhihi.gif

Ovaj, pa da, oce to ponekad, obicno od previse alkohola... ovaj ne sta sam ono hteo da kazem... lep dan danas zar ne....

 

P.S. Ne verujem da je neko mogao da bude toliki debil da ti salje mailove zbog serbian-metal.... kreten(i)....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, fino je bilo. Kratko, ali fino.

 

Svirati u centru svemira, na bini, je duh, i nesto sto ide u istoriju!

 

A ti nistarijo, ja se vratih u BL, a ni tebe ni intervjua, ni rakije...

 

Ccc...

 

Ali...

 

Sviramo na Hitu sada u nedelju (za 5 dana), i tad cemo da odradimo sve te stvari!!!

 

Poz!

 

p.s. a onaj drugi pozer od urednika koji nece ni na poruke da odgovori, valjda je polozio ispite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti nistarijo, ja se vratih u BL, a ni tebe ni intervjua, ni rakije...

Ccc...

Ali...

Sviramo na Hitu sada u nedelju (za 5 dana), i tad cemo da odradimo sve te stvari!!!

Poz!

p.s. a onaj drugi pozer od urednika koji nece ni na poruke da odgovori, valjda je polozio ispite.

pazi 'vako... reche mi da je finishirao ispite... ja josh sutra sabajle imam josh jedan pa sam i ja fraj...

idem za rodni mi grad... zapravo selim se skroz do septembra...

ali ako svirate u nedjelju 100% eto mene kolima sa sve rakijom... jedno kilo ce da ubijemo, a jedno cu da ti zapakujem za Banja Luku da nosash...

eto...

ne bio chovek ako to ne bude tako...

al zato cesh da podviknesh publici da ode i kupi Butcherian Vibe...

 

deal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deal!

 

Ponesi rakiju, a interview mozemo da uradimo i preko ICQ ako hoces... ili da nosis diktafon tada, ali nisam siguran kakvi cemo biti sa vremenom. Daj predlog...

ma kakav ICQ... ponecu diktafon, seshcemo nas nekoliko (bane, ti, vanja i I) i ima da zvacemo dokle god ima rakije... eto ti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam koliko je to pametno (sudeci po reakcijama na consecration intervju icon_smile.gif )... ispasce da sam glavni podstrekivac pljuvanja nase scene ovde! icon_evil.gif

 

zato lepo rakiju posle razgovora o paljenju americkih zastava icon_smile.gificon_biggrin.gif

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebala te bre Sambuka jos ne mogu da dodjem sebi pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

E ljudi evo stigosmo jedva u Bar, hteo bih da se zahvalim na gostoprimstvu i za najludja i najbolesnija tri dana koje sam doziveo u BL. Respector!!

 

Idem da se polivam ledenom vodom da ako me prodje glava pa cu sutra pisati dozivljaje.

 

Living After Stakor!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebala te bre Sambuka jos ne mogu da dodjem sebi pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

E ljudi evo stigosmo jedva u Bar, hteo bih da se zahvalim na gostoprimstvu i za najludja i najbolesnija tri dana koje sam doziveo u BL. Respector!!

 

Idem da se polivam ledenom vodom da ako me prodje glava pa cu sutra pisati dozivljaje.

 

Living After Stakor!!!

Ali tako je najiskrenije pa ti sada vidi icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...