Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

stara pijanico ne pogani po bendu otvoreno na forumu inace ce te stici zasluzena kazna od Misha&Pacova

izazvacemo na okrsaj i tebe i Betmena i Robina (da Supermen nije umro bio bi na nasoj strani icon_biggrin.gif ) pa da vidimo ko kosi a ko vodu nosi

a do tada uzivaj na hladnom sjeveru i leeetiiiiiiiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

stara pijanico ne pogani po bendu otvoreno na forumu inace ce te stici zasluzena kazna od Misha&Pacova

izazvacemo na okrsaj i tebe i Betmena i Robina (da Supermen nije umro bio bi na nasoj strani icon_biggrin.gif ) pa da vidimo ko kosi a ko vodu nosi

a do tada uzivaj na hladnom sjeveru i leeetiiiiiiiii

Kakav Mish&Pacov? Kakv Supermen? Kakv dvoboj? Sada cemo jos imati religiski rat jeli? icon_smile.gif Nemamo mi Betmenovi svjedoci nisata sa laznim religijama poput Misa&Pacova!!! icon_smile.gif Mi smo miroljubivi ljudi i prinosimo zrtvu Betmenu barem jednom sedmicno!!! icon_da.gif Osim toga, kako mogu Mis&Pacov biti bozanstvo kada su to samo obicne zivotinje? Betmen je nesto nadnaravno, on je Demon svoje vrste!!! Spidermen je budala koja zivi od paukova, Supermen je MRTAV!!! Betmenovi svjedoci se spremaju za krstaske pohode!!! Sva nada je u letenju na sljepo bez padobrana!!! Betmen je dobar, on pazi na djecu (svoje sljedbenike) skaal! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav Mish&Pacov? Kakv Supermen? Kakv dvoboj? Sada cemo jos imati religiski rat jeli?  icon_smile.gif  Nemamo mi Betmenovi svjedoci nisata sa laznim religijama poput Misa&Pacova!!!  icon_smile.gif Mi smo miroljubivi ljudi i prinosimo zrtvu Betmenu barem jednom sedmicno!!!  icon_da.gif  Osim toga, kako mogu Mis&Pacov biti bozanstvo kada su to samo obicne zivotinje? Betmen je nesto nadnaravno, on je Demon svoje vrste!!! Spidermen je budala koja zivi od paukova, Supermen je MRTAV!!! Betmenovi svjedoci se spremaju za

krstaske pohode!!! Sva nada je u letenju na sljepo bez padobrana!!! Betmen je dobar, on pazi na djecu (svoje sljedbenike) skaal! icon_smile.gif

znaci hriscani

no.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gif

Edited by carcass

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci hriscani

no.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gifno.gif

Hrsanstvo, Islam i slicne religije su SRANJE!!! Betmenovi svjedoci su paganska religija, a krstaske pohode sam upotrjebio kao termin icon_smile.gif Kako mozemo biti hrscani kada se krshimo, u NO su kod hrscana opijati zabranjeni icon_smile.gif Ali mi se nedamo, opet kazem, sva nada je u Betmenovim svjedocima!!!

 

BETMEN VAS VOLI BETMEN JE VAS JEDINI PRIJATELJ!!! NADA I SPAS!!! IZLAZ IZ STVARNOST!!!

 

A ti Carcass bi mogao ozbiljno da razmislis o uclanjenju u Betmenove svjedoke, neces pozalit!!! Kada dodje sudnje dan Betmen ce te nagradit vjecitim letenjem kroz svemir icon_wink.gif pa ti sada vidi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovako, svaki od nas popije po 2 x 6 x pack piva icon_da.gif obicno su nas 3-4 i onda napravimo malu pauzu prije nego sto predjemo na zestu (sambuka ili tekila, mada sam ih u zadnje vrjeme napalio na Jack Daniel's icon_smile.gif ) uz par jjxa icon_da.gificon_da.gif i onda stucemo bocu zeste icon_da.gificon_da.gif i poslje toga opet par jjxa, pa na putu u grad opet par jjxa, i onda u gradu se opustamo uz pivo i jos jjxa... pukeface.gifpukeface.gif i tako ti je to wallbash.gif samo jjxi ovde nisu vutra nego hslije pa tisada vidi icon_wink.gif I vec je nestasica jjxa, vec mjesec dana a mi smo stukli zalhe icon_biggrin.gifpivopije.gif Jesi za? I sve to je zrtva Betmenu Bogu svih opijata ovog svemira icon_da.gif Mislim religija nam je do jaja, kakv mish&pacov kave gluposti! BETMEN!!!

Edited by Swarthyard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to najgori skrsh!!! Ne ovde!!! U NO je nagori moguci skrsh kada se probudis pored neke zenke i kad skontas da ona nije tako dobra i nesjecas se nicega! Onda hoces da pobjegenes (zato sto ne zelis da docekas jutro sa njom) i ne mozes da nadjes hlace i gace! Jer je ona sakrila, ali nikada opijatima jer Betmen je dobar i on pazi na djecu... On nam daje dobre opijate i nikada se ne predoziramo icon_wink.gif U najgorem slucaju mozemo se samo odjavit icon_wink.gif al i tu ima duha icon_da.gif jer onda utripamo da se kotrljamo naprjed i nazad na strunjaci icon_wink.gif

 

Danas je 15ti oktobar... Da, da i danas gledam Slayer!!! A popljuvat cemo nistarije Slipknot jer su oni sljedbenici Spidermena koji je gay!!! Pozdravit ces mi Olyja i reci ces mu da je sva nada u Jokeru icon_wink.gif Nikad Nicklebacku i Spidermanu!!! Pozz!!!

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Edited by Swarthyard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to najgori skrsh!!! Ne ovde!!! U NO je nagori moguci skrsh kada se probudis pored neke zenke i kad skontas da ona nije tako dobra i nesjecas se nicega! Onda hoces da pobjegenes (zato sto ne zelis da docekas jutro sa njom) i ne mozes da nadjes hlace i gace! Jer je ona sakrila, ali nikada opijatima jer Betmen je dobar i on pazi na djecu... On nam daje dobre opijate i nikada se ne predoziramo icon_wink.gif U najgorem slucaju mozemo se samo odjavit icon_wink.gif al i tu ima duha icon_da.gif jer onda utripamo da se kotrljamo naprjed i nazad na strunjaci icon_wink.gif

 

Danas je 15ti oktobar... Da, da i danas gledam Slayer!!! A popljuvat cemo nistarije Slipknot jer su oni sljedbenici Spidermena koji je gay!!! Pozdravit ces mi Olyja i reci ces mu da je sva nada u Jokeru icon_wink.gif Nikad Nicklebacku i Spidermanu!!! Pozz!!!

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Popljuvati nego shta!!!

Nishtarije bijedne.... violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe Laki ne daj se! pivopije.gif ne casti me ti ono pivo......kad smo vec kod toga.... icon_wink.gificon_wink.giforangelistening.gif

O, pa kad te nigde nema... Ali racunaj da ti jos dugujem, eto pivopije.gif Evo vratih se kuci napokon, jaka je to putesestvija bila... Pogotovo gostovanje na TV MEtropolis jutros u 9, a pre toga nisam spavao citavu noc (Out of Time, Azal & CO lomili smo kao nikad!).

 

Idem da spavam icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

46 strana! To je mnogo da bih ja sad citala! Ali hocu da kazem rec-dve obendu. Sjajno! Odusevljena sam! Posle jednog koncera u Domu omladine bila sam razocarana, ali onda sam se potrudila da cujem sve sto se tada moglo, pa sam onda nabavila album i bukvalno se zaljubila! Momci, samo tako!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...