Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

To moze samo na jedan nacin! Posaljes garantno pismo, ja skupim neku lovu, i dodjem. ALI SAMO ONDA kada dobijes USA drzavljanstvo, pa se ozenimo, pa i ja dobijem isto. Onda razvod, i nekako mi izgleda kao da je to to icon_biggrin.giforangelistening.gif

Jaoj, strasno...Zar da se zenis iz interesa, a ne iz ljubavi! Ne mogu da verujem! Sram te bilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcemo mi ko ce kod koga prvi sarmu jesti (a ne mislim na slavu ovaj put) icon_biggrin.gif

ako se ne sjecate davno sam ja dao oglas za tamburu na forumu,

a ti nisi koliko se sjecam tako da, sijede moje glave, sad se vidi ko sprema tamburu, a ko gaza kupus za SARMU icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

musik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se ne sjecate davno sam ja dao oglas za tamburu na forumu,

a ti nisi koliko se sjecam tako da, sijede moje glave, sad se vidi ko sprema tamburu, a ko gaza kupus za SARMU icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

musik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Osim sto ljudima ne govoris da kupujes tamburicu da zasviras na sopstvenoj svadbi oko 5 ujutro icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvozubi ribari su bili strasni, ali je nas udarac bio jos jaci icon_rockdevil.gif

vratili smo se black metal korijenima i jos jednom pokazali ko je mrak i tama na ovim prostorima, a ko pozira (mi i jedno i drugo) icon_mad.gificon_mad.gif

Zeljno ocekujemo CESMU '06, mada ce uspjeh ove vojne priredbe biti jaako tesko nadmasiti.

SLAVA!

P.S. ako neko zna ko nas je slikao neka javi!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto da se ne zagubi tema na ko zna kojoj strani......

 

Waki, nisam otisla na Into Eternity, umesto toga sam otisla u bioskop da gledam Corpse Bride. Sorry, ali ovo mi je bilo zanimljivije icon_redface.gif A i ovako cu se videti sa momcima pre Bauhausa.....

 

 

Btw, srecno na ispitu! wub.gif

Ccc...

 

Bioskop ispred koncerta... kao da film ne igra svaki dan icon_mad.gif

 

For the record... iako je sve poprilicno izmesano na forumu, niti se imena moderatora vide kako treba, funkcije su jos uvek tu, pa bez spamovanja please.

 

Ispit... strasno. Bojim se vec. ph34r.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_cool.gif Good luck with the exam!!!!!!!!!!!!!!Lakicu

Nadam se da si konacno poceo strebati kao covek,ccc tj.ko ja prethodnih 6 god(tu i tamo u navalama ludila i vise nego sto treba ispunjavala praznine.........)u pokusajima reorganizacije svesti i dobinja zadovoljavajucih(za sve i svakoga) ocena! mrred.gif

Eeee, thanks!

 

Mada me zivo zanima kakva opojna (a verovatno ilegalna) sredstva si ti uzimala da napises ovako konfuznu recenicu icon_biggrin.gif

 

Odoh uciti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj Swarty sunce ti j****, SMANJUJ SLIKE PRE NEGO IH POSTAVIS! Morao sam ti editovati post, i postaviti smanjenu verziju ove slike!

 

Manje alkohola, vise Photoshopa, i to je to  icon_mrgreen.gif

Ok probat cu se sjetit za slijedeci put, samo... Kakva si ti izdajica metal principa ph34r.gif nikad manje alkohola icon_biggrin.gifpivopije.gif ipak se okrece, i to je to icon_smile.gif

Edited by Swarthyard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee, thanks!

 

Mada me zivo zanima kakva opojna (a verovatno ilegalna) sredstva si ti uzimala da napises ovako konfuznu recenicu icon_biggrin.gif

 

Odoh uciti.

laugh.giflaugh.giflaugh.gif Vidis ne znam ni kako se ovo citira.Pokusacu:Na knjige iz knjizevnisti, sintakse, kontrastivne analize i slicno, koje su bile konzumirane u prethodnih 6 godina, dodati malo piva, usmenog prevodjenja i pokusaja dovodjenja u odnos jednakosti razne ogranke drustvenog sistema u zelji izvodjenja operacije"ugostiti prijatelje iz Estonije", uz to sto manje jesti to bolje----dobijete opijat(apsolutno legalni) koji Vam omogucuje da sastavite savrsenu konfuznu recenicu.

 

Sta kazes Laki?! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...