Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

@Azal

Iskreno se nadam da ce se i taj nivo doseci.

 

@The Charmed One

To su neke stare dzedajske mantre samo za posvecene.

Ja sam se spustio sa svih nivoa koji vode ka skrshu ph34r.gif Ali i ja se nadam da cu se vratit tamo bar jos jednom (pogotovu u bjeli na gram posto nemam kinte za kilu)... icon_da.gifpivopije.gif BTW kad ce taj prokleti DVD mi smo nestrpljivi da vidimo Interfector jedaje u akciji icon_biggrin.gif

 

Pozz icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, Olivere, nabavila sam snimke nekih mantri (gruzijskih ili ko tje ga vetj znati). Pevaju ljudi dvoglase. Mislim, jedan chovek izvodi dvoglas! Najozbiljnije! Morash to da chujesh.

Gruzija, a? Cuo sam da su tamo jake mantre i veliki glodari. Gledao sam vam juche spot. Jaka ti je ona haljina u kombinaciji sa frizurom. Nightmish, a?

 

A dvd? Pa, bice.

Edited by Invictus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, zaboravih~ devojka [žena???] ima 35 godina i dvoje dece, pa vi vidite koja vam je grupa u stvari ciljna! icon_mrgreen.gif

Cuj koja? Pa MILF grupa, nego sta! icon_smile.gif Menjao bih 20 klinki za 3 kvalitetna MILFa u publici, a verujem da bi jos par clanova slicno uradilo icon_mrgreen.gif

 

Thanks pivopije.gif

 

I kad stignes, posalji recenziju na PP da je stavim na interfector sajt.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gruzija, a? Cuo sam da su tamo jake mantre i veliki glodari. Gledao sam vam juche spot. Jaka ti je ona haljina u kombinaciji sa frizurom. Nightmish, a?

 

A dvd? Pa, bice.

ma shishmish na mesechini

 

e jeste haljina jaka, to mi je mama napravilaaaaaa! zapravo, moja mama je jaka. i nije haljina jaka u kombinaciji sa frizurom, nego su i haljina i frizura jake u kombinaciji sa mnom icon_smile.gif

no, jedno je sigurno, kad osetish gruzijsku mantru, zhivot ti vishe nije isti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani ljudi iz Interfectora 100% ste u pravu oko DVD izdanja. Trebalo je da bude vec zavrseno no racunar na kojem je to radjeno je nazalost ukraden sa vasim unesenim materijalom o cemu su clanovi benda obavjesteni. Sad sve treba ponovo da se radi, a procedura je sledeca:

-Unosenje materijala 6 sati minimalno

-Pregled materijala 5-6 sati minimalno

-Biranje odgovarajucih kadrova

-Montaza zvuka

-Montaza slike

-Sinhronizacija zvuka i slike

 

Vrlo dobro znate da to nije nimalo jednostavan posao i da se mora raditi na odgovarajucoj opremi koju smo sad konacno uspjeli obezbjediti. Do kraja ove sedmice racunamo da ce da se uspijeti instalirati svi softveri koji su potrebni na nabavljeni racunar i onda krecemo u akciju. Ako budemo aktivni mislim da bi se DVD mogao naci na trzistu za oko dva mjeseca.

Ja cu se potruditi da to stvarno bude tako ali isto tako ne zavisi sve od mene. Montaza ce se vrsiti na kompu vaseg gitariste Olivera te cu to da guram sto je moguce brze da konacno izbacimo taj DVD.

Sve u svemu materijal postoji i nece nikuda pobjeci icon_smile.gif

 

Pozdrav i jos jednom Sorry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani ljudi iz Interfectora 100% ste u pravu oko DVD izdanja. Trebalo je da bude vec zavrseno no racunar na kojem je to radjeno je nazalost ukraden sa vasim unesenim materijalom o cemu su clanovi benda obavjesteni. Sad sve treba ponovo da se radi, a procedura je sledeca:

-Unosenje materijala 6 sati minimalno

-Pregled materijala 5-6 sati minimalno

-Biranje odgovarajucih kadrova

-Montaza zvuka

-Montaza slike

-Sinhronizacija zvuka i slike

 

Vrlo dobro znate da to nije nimalo jednostavan posao i da se mora raditi na odgovarajucoj opremi koju smo sad konacno uspjeli obezbjediti. Do kraja ove sedmice racunamo da ce da se uspijeti instalirati svi softveri koji su potrebni na nabavljeni racunar i onda krecemo u akciju. Ako budemo aktivni mislim da bi se DVD mogao naci na trzistu za oko dva mjeseca.

Ja cu se potruditi da to stvarno bude tako ali isto tako ne zavisi sve od mene. Montaza ce se vrsiti na kompu vaseg gitariste Olivera te cu to da guram sto je moguce brze da konacno izbacimo taj DVD.

Sve u svemu materijal postoji i nece nikuda pobjeci icon_smile.gif

 

Pozdrav i jos jednom Sorry.

OK, pozdrav i vama/tebi (ne znam ko je iza ovog naloga), pa da se to zavrsi, i da se napijemo i mi i vi u to ime pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...