Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Laki mi se vratili zivi i zdravi,odlichna svirka sinoc!!!!!!

 

Idem da umrem sad...

Hehe, cool!

 

Super je bilo sinoc, mi smo zadovoljni u svakom pogledu, a vi ste savrseno odradili vas deo svirke!!! Videli ste da je Banja Luka u Srbiji, to je najbitnije icon_biggrin.gifpivopije.gif

 

Vidimo se uskoro, 24.12. NS Time, da popijemo koju!

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista, idem i ja se se oletvim, kada vec ne mogu sa vama... Ziveli!

E da, zaboravih - uvek mozes sa nama u Novi Sad! Ne znam jos tacno ko ce ici, ali to manje-vise nije ni bitno, jer Boro Macola ide, ja idem, i Banja Luka ce time imati svoje predstavnike tamo. BG ekipa se takodje ocekuje, ici cemo vozom iz BGa, pa si pozvana naravno!

 

Evo sta dobih danas od Saleta gitariste. KVLT:

 

user posted image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

The force SHELL remain strong!!! Nema josh mnogo fore do februara 2006.!!! mhihi.gif

 

 

Preiskrene fotke, praktichno nove novcijate... !!... (A shta su to lepo igrachice igrale? Deluju mi skroz gothic ph34r.gificon_wink.gif)

 

 

Nego, ko je ovaj ljupki ozareni chovjek u levome gornjem uglu, medj' ovim podivljalim metalskim glavama??!! --> KLIKNI DA VIDISH

 

 

biggrin.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva cekam da nekad dodjete u Srbiju da vas vidim...mozda u Pirotu...imamo novu salu...poprilicno je velika...dovoljna za jedan gig makar ja mislim...al sad ko ce to da organizuje...

Dolazimo mi cesto u Srbiju (ja se pre par dana vratio iz Beograda i Novog Sada, a u petak ponovo u BG), a jedan clan nam zivi u BGu, tako da, sto se dolazaka i opijanja tice, to nikad nije bio problem icon_biggrin.gif

 

A sto se svirke u Pirotu tice, samo da prodju januarske zurke, slave, rodjendani, i ako znas nekoga ko bi mogao to da organizuje, javi, pa cemo videti kako dalje pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...