Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

@laki i oliver

ja sam zapanjena sto niste slavili sa nama novu violent.gificon_smile.gif

 

SRECNA VAM NOVA I SVE NAJBOLJE!

Hah, malo je Telcontarius bio nesiguran u planovima, rekao mi 7 dana pre nove godine da ima 30 sigurnih ljudi, a da mu treba 50 icon_biggrin.gif

 

A hteli smo da dodjemo, naravno. To je bio prvobitni plan.

 

Next time obavezno.

 

Happy new year, takodje pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, gadne li ekipe i jos gadnijih cestitki icon_cool.gif

 

Hvala svima na lepim zeljama (jedino je Boro u stvari pozeleo da JA sviram bubanj kod NJEGA, kakva god da je to rodjendanska zelja, ako je meni rodjendan, a ne njemu icon_mrgreen.gif).

 

Mlad sam, osecam se sve mladje i mladje kako vreme prolazi, sad sam prakticno beba... zdrav, u punoj kondiciji... recimo 14 godina icon_biggrin.gif

 

 

A sad druga stvar: NEGO STA NEGO DA SE PIJE VECERAS!!!!!!!!

 

Lazna Draco ekipa ima jos lazniju probu, sto nas ostale ne sprecava da pocnemo da pijemo pre toga, oko 7. Buddhanial, ti nazovi kad stignes da preciziramo gde i sta, kao uostalom i svi koji znaju da mi je rodjendan, a ovde ga cestitaju. Hit je destinacija, SKC dakle, pa posle Whitesnake ili sta ti ja znam...

 

Improvizacija vec pocinje.

 

RUM 16!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

RUMCHINA dedaaaa.... Najmladji!!!! icon_cool.gif

 

Zelim ti da svake sledece godine budesh sve mladji!!!... i praktichno noviji.... !!!!

 

Zelim ti (nam) da svaka sledeca prva nedelja januara bude sve smrtonosnija...

 

Zelim ti svetskog izdavacha... i puno vr' svirki...

 

Zelim ti RUMa bar do februara....

 

 

Sve u svemu srecan šesnaesti!!! pivopije.gif

 

user posted image

 

 

 

P.S. A sledece godine ovde slavimo rodjendan, sa tehicankama golih stomaka i bosih nogu ---> KLIKNI da vidish gde icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas se alkohol, zajedno sa duvanom, smatra, iako nije zvanično proglašen, društveno i zdravstveno najopasnijom "drogom", puno opasnijom od inkriminisanih "teških" droga. Alkoholizam predstavlja čestu i stalnu upotrebu alkoholnih pića, do koje dolazi zbog nastale fiziološke i psihološke zavisnosti organizma. Definicija alkoholičara Svetske zdravstvene organizacije glasi: ”Alkoholičarem se smatra osoba koja duže i prekomerno pije alkoholna pića i kod koje se razvila zavisnost od alkohola i koja pokazuje poremećaje ponašanja, usled čega dolazi do narušavanja duševnog i telesnog zdravlja”.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brko, osnovali smo bend Milivoje i ja.

Sviraš bubanj.

Brko biggrin.gif , udaracemo antraks, sinfoniju x, white dugme, ramba, dream theater, vatrenini poljubac i sl....... mhwafjksgeiuwe icon_rockdevil.gifpivopije.gif

 

ps

zaboravih TestamenaT i Overkill biggrin.gif znam da to volis biggrin.gif al ko za tebe bice i fates warninga, pa i 0h-ra

 

user posted image

 

Sad ga daj daj po geary-u

Sad ga lomi po repini

Edited by ignjastrasni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...