Jump to content

Android i sve vezano za isti


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

zna neko krsten free ili ima link za narodsku verziju za neki krsten mp3 plejer sa bar 10 band eq-om i preamp gainom?poweramp radi super,ali sve sto sam uspio da iskopam ne radi krek,mixzing kao i uvijek bagovit do kraja a ostali su svi 5 band,neki ni nemaju gain ili koriste neke bulazne limitere.

 

dakle najbolje bi bilo ako bi dje bio neki poweramp narodski.

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam pojma,pise da jedino mora da bude noviji android od 2.1

 

meni je rutovan,mada mi djeluje da je ovaj dsp pack nezavisan od ROM-a,jer je normalno dsp go kurac u svim androidima i ne daje vise od 5 band eq-a.sto bi trebalo da znaci da ti ne treba root.inace je sjajan,mnogo manje przi bateriju od mixzingovog endzina,i za mene licno je bolji i od poweramp-a,ali ko nije spreman ne razumije se previse u ekvilizaciju,pregain i sl kontam da bi mu poweramp bio mnogo laksi da se namjesti.

 

isprobaj,samo ako stedis net na telefonu disejbluj prvo net pa instaliraj,ja sam zaboravio i posrkao mi je oko 7-8mb na fotke za albume,zanrove i izvodjace dok sam ovarisao.to sve mozes da pogasis u podsavanjima,po meni najprakticnije je da se ostavi album cover,meni je kolekcija na kartici svakako vec sredjena po tom pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko sam vidio bez ovog posebnog dsp-a koristi stock android dsp koji je go kurac,5 band eq bez 70hz i uvijek je neki krs limiter/kompresor upaljen,a to ubija oldskul mjuzu prije neke 96te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odsmejte se unapred, pa da pocnemo! Dobio od dece, znaci zamatorio, Alcatel OT 990, valjda, sa Telenor mreze, ima firmware 2.2.2. Posto sam ga prezalio, imam zelju da se malo poigram i da naucim, ipak je 21. vek. E, sad, dajte neke opste savete sta da uradim, gde da nadjem neki tutorijal na srpskom? Znam, google i to, ali lepse je kad dobije covek na gotovo, a i za koji k imamo vas mladje? Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

iako jos nisi zamenio avatar... :P

mocices da apgrejdujes ali samo do 2.3 gindzerbreda.(mator je android ali barem malo bolje ce raditi u odnosu na 2.2)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1164391&page=46

iliti po srbendski

http://srbodroid.com/development/uputstva/upgrade-bootloader-a-instaliranje-gingerbread-a-2-3-4-i-rutovanje-telenor-one-touch-alcatel-ot990/

 

e sad malo ce ti biti zajebano ako prvi put to radis, ali u sustini nije nista komplikovano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

U poslednje vreme imam problem sa galerijom. Imam LG Optimus L9 i neke slike i video zapise sa eksterne sd kartice mi galerija jednostavno ne pokazuje. Kao da ne postoje. Takodje se ne vide ni kada prikacim telefon na komp. Dok ih naprimer u total commanderu ili nekom drugom file manageru vidim, mogu da ih gledam, sve ok. Samo ih galerija ne konta, i pc naravno kada se nakaci mobilni. Mislio sam da je odjeban .thumbnails folder u DCIM, ali kara banana, nije to. Ima neko resenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo ti lepo poredjenje specifikacija pa mozes i sam izvaliti http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6146&idPhone2=6882 E4 je novija i skoro svaka stavka je malo bolja i jaca od M2. Odgledaj i po koji youtube review, u slucaju da ima neku manu da vidis sta i tako to.

 

E kurca, rek'o si E4g, prevideh. http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6146&idPhone2=7059 E4g ima IPS ekran sto je bolje, ima malo jaci procesor, isto rama, ali slabija kamera. Uostalom, koji god da uzmes neces pogresiti jer ni jedan nije nesto ekstra telefon :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno te stvari obavezno prvo pogledam, samo me brine to sto je e4 ili e4g low price range telefon i brinem se da mi ne zakuca za godinu dana i uspori maksimalno, mada po specifikacijama ne bi trebalo, cak je i jaci od m2

Edited by PajatheTrut

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...