Jump to content

Android i sve vezano za isti


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

Hvala svima za preporuke. :da: Presao sam i ja na Android pre nekih mesec dana pa jos uvek istrazujem. Jos samo da uzmem Senheiser cx 150 ili 175 i da dobijem neki solidan zvuk. Imam neke HP prosek bubice i zvuk je uzasno ravan nevezano za plejer.

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzeo sam ovaj telenorov smart (alcatel) za 990din, i paket prenesi i surfuj 500 - oko 1000 din mesečno i zadovoljan sam. jedino što sam dobio broj koji je već neko koristio, neka riba, pa sad imam te pozive dok ne skontaju, što je inače very annoying.

 

a bubice koristim akg, profi or bust :)

Edited by Sale B.C.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove sto sad imam su mi odgovarale uz 5800 medjutim ispade mi i umro. :haha: Presao sam na L7, sasvim je ok telefon za sada. Ovih dana jurim te SH bubice ali me tako mrzi da se prosetam po gradu i da ih zapravo pazarim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provalih.. Čačkao sam malo, trudiću se ubuduće da isprobam sve pre nego što postavim pitanje :D

 

Vidim tamo dosta različitih kodeka u zavisnosti od procesora, moram da vidim koji ovaj Miro ima..

 

Ово је програмски део МХ плејера. Прво је потребно да инсталирате сâм програм. Он ће тестирати уређај и показати вам најбољи кодек, ако вам је потребан. Инсталирајте кодеке само ако MX плејер тако затражи.

 

Da ne čačkam ništa još onda? Dok sam ne zatraži? Jer sam podesio da ne secka, tako što sam u opcijama postavio Hardverski+ dekoder..

Edited by Morphy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iživljavanje.

http://www.gsmarena....eria_z-5204.php

Plus može da se kupate sa telefonom, jer je water proof.

------------------

 

Inače u nedelju dobijam neku lovu, i trebam da pazarim fon. Pa najverovatnije uzimam Galaxy S3, znate li neke common problem sa ovim telefonom ili možda bolje da uzmem neki drugi telefon za te iste pare ? etc.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikakav problem, koristim ga 4 mjeseca sve super, perverzija, ekran, brzina, kamera, podrska (xda)....

Inace naletih na ovu temu neki dan pa se oseknuh... http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2091045

i provjerom emmc chipa ustanovih da moj nije zahvacen ovim problemom, ali eto ako budes kupovao obrati paznju, za svaki slucaj, mada sudeci po ovome flashovanjem kernela i recoverija ili novim stock romom se i ovo zaobilazi.

 

Eh da, i ako ga uzmes odmah ga zastiti, folija za ekran, silikonska maska ili sta vec, jer je nenormalno osjetljiv na ostecenja, ima neki "glossy" sjajni sloj po citavom telefonu i osjetljiv je poprilicno na habanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Koje slusalice preporucujete za Sony Experia telefon ?

Altec Lansing.

Gde mogu da nadjem punjac za mob koji ima USB kabl koji moze da se otkaci i koristi za komp i sl? Sjebah originalni SE a ne mogu da nadjem gde ima identican.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Neki poseban razlog za davanje 4500+ din umesto 2500 za istu stvar? :D

 

Npr. najjaci modeli kod nas im imaju iste karakteristike, SH kosta 6500 a AL 4750 (jos AL ima i mikrofon, za SH nisam sigurna).

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Zna li neko kako da na androidu poteram u stream filmove sa prevodom?

Sajtovi poput ovih:

http://www.ofilmovi.net/tags/filmovi-sa-srpskim-prevodom/

http://www.navidiku.rs/video/strani-filmovi-sa-prevodom

 

Kaže mi: "java not installed... bla bla", a u broser(ima) mi je uključen i javascript i flash, i pluginovi i sve što sam guglajući video da treba da bude uključeno, pokušajući da nađem rešenje.

Youtube sasvim lepo radi i svi sajtovi (strani) sa streamovima generalno, sem ovih naših šupačkih.

 

Da stvar bude još gora, pre backup-a telefona, nekako sam namestio to i radilo je. Instalirao sam onaj Dolphin Browser, VLC Player... sad sam opet to instalirao, i neće.

Traži javu da instaliram, a jave nema za android na njihovom sajtu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...