Jump to content

Android i sve vezano za isti


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Resih da menjam telefon, preko Telenora. Napominjem da je preko Telenora nazalost obavezna zamena. Sveo sam izbor na 3 komada, meni trenutno najpristupacnija:

 

ZTE Skate 4.3 (Kapiram da nije nista posebno, ali ga ima kolega i ne deluje lose na prvi pogled.)

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace Plus

 

Je l' neko radio sa gorepomenutim telefonima?

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec drugi puta mi se desava sledeca stvar: displej na telefonu mi se pali i gasi sam od sebe.Zakljucam ga i nakon odredjenog vremena on pocne da se pali i gasi,tako minut-dva i onda stane.I nakon odredjenog vremena ponovo.Prvi puta sam to resio tako sto sam sistem ponovo stavljao,ali me sada mrzi do jaja to da radim.Ima neko resenje za ovo?Imam gingerbread 2.3.6 XXJVU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Решење је да купиш телефон сходно својим интелектуалним могућностима, а не да бацаш паре на оно што не умеш да користиш.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

da li tracking programi za određivanje položaja koriste samo gps ili je potreban i WiFi/Data network? Uzeo sam telefonče i potpuno sam neupućen a u ovih par dana sam samo jednom uspeo da se lepo povežem i da mi odredi stvarni položaj na mapi i da program za trening krene da snima kretanje... data network nema jer sam ubacio prepaid karticu sa 0.5rsd (kontrola troškova pro level) a WiFi uhvati tu i tamo pa ne znam da li je do toga ili je nešto drugo ili je inače tako teško navatati satelit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

kako da nateram fon da sinhronizuje lastfm kontakte

odem na sync i nista, i dalej vidi samo par njih

za ostale, kad unesem lastfm profil preko gmaila, ne daje mi lastfm slike....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...