Jump to content

Android i sve vezano za isti


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

Pa da, pogotovo za nize rangove.Softverska podrska treba da traje oko 16 meseci, da pokrije period od 2 godine(tj garanciju), posle toga, fon ti radi koliko radi, vece sanse da ce zakucati nesto, jer zastareva softver...sa ovim drugim si miran, izasao je pre nekih 6 meseci, tako da je jos svez, bice neke softverske nadogradnje u narednih godinu dana, ne moras da brines.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...

Da li neko zna za Android igru koja je potpuno besplatna, to jest, nije p2w i jedini potencijalni ingame payments su u vrh glave kozmetičke prirode (ne ubrzavaju izgradnju, proizvodnju jedinica, ne daju ti tbfs)?

Kriterijum koji treba da ispunjava je da igra nije potpuno debilna.

Idealno je u pitanju neki tower defence, igra u kojoj nešto gradiš, strategija ili neki dvominutni razgibavači vijuga (bez ograničenja koliko mini-igara možeš da odigraš u jednom danu)

 

Ne pitam ovo isključivo zato što sam stipsa

One time purchases su dobrodošli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino emulatori i single player zajebancije, mada emulatori imaju multiplayer opcije, ali srecno sa nalazenjem saigraca :D

 

Tim developerima zavisnost od igrica donosi fazon 80% profita najmanje, niko nije blesav da to baci u smece, tako da nema leba, ako ima inbuilt clienta za multiplayer, ima i p2w xD

 

Ako neko zna nesto, voleo bih i ja da vidim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa onda imaš simpa shmupove (obrnuh neki Sky Force pre koji mesec), ili onu Rider zajebanciju, tako nešto, al' se nisam zezao s minigame brzim mozgalicama

 

Ali što je onda kod single faktor što mož platiš da nabudžiš avionče brže ili šta već, ako se ni sa kim ne takmičiš? Onda mu dođe na isto kao bilo koja igrica koja ima neko levelovanje a nema da plaćaš levele... Sem ako imaš pare da plaćaš levelovanje aviončeta a nemaš disciplinu... Što je najgore mislim da sam uplatio kod aviončeta boost da brže berem exp za budženje, ali to je bio one time purchase :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Da li neko zna za Android igru koja je potpuno besplatna, to jest, nije p2w i jedini potencijalni ingame payments su u vrh glave kozmetičke prirode (ne ubrzavaju izgradnju, proizvodnju jedinica, ne daju ti tbfs)?

 

Alto's Adventure probaj

 

mnogo dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...