Jump to content

2012.05.08. *Clash of the Titans* okup


Night's Blood

Recommended Posts

D ase ja pitam, izmestila bih okup ili kod Hotela Jugoslavija ili dole kod Brankovog kod splavova. Sve ostalo ce biti opsta gungula, plus sve sto je blize bice zabranjena prodaja alkohola, sto ce narocito pogodititi kolege alkoholicare :mhihi:

A od Juge do Usca ima tipa 20 minuta peske ako se vucete ko puzevi.

 

Okup u centru ne pije vode, jer treba stici do NBGD a u dvajs marke mogu da se kladim da ce biti takav guzvanjac u busevima GSPa. pa da ne bi isli pesaka preko Brankovog :)

 

Predlozila bih Park Prijateljstva, ali mi se cini da je i on ogradjen kao i pola Usca.

 

 

After okupljanje, u tradicionalnom Yumetal 2001. stilu, kod Terazijske cesme sat vremena posle zavrsetka koncerta.

 

Sta mislis onda, Brankov dole ili Juga?

 

mada, kad malo razmislim, znajuci kakve su posecenosti Yum okupi, moze i ispred Usca :haha:

 

Ja ne idem na koncert, ali bih rado da upoznam NB i ITF :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mudro zboriš. Meni je svejedno, u kraju sam, tako da možemo da se dogovorimo i ako treba nekoga uputiti ili sačekati (Kuruz stajl).

 

Hotel je, u slučaju velikog odziva forumaša, dobra opcija. A ako ih mrzi da se cimaju, još bolje ispod mosta.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Smorock

Mozes da se nadjes sa nama pre okupa da izblejimo u gradu, a mi cemo posle na koncerAt. :)

 

 

Edit: Neka se izjasne onda ovi sto planiraju da dodju, da li ce kod hotela ili kod TC. Mozete napraviti glasanje cisto da bude lakse. Jbt koji pregovori. :haha:

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek imas after :)

 

 

Razmatrala sam i ispred 10 gimnazije, al tu postoji opcija da nas otera panduracija, ako i sve u okolini SIVa.

 

ako budemo kod Brankovog, postoji moguci problem sa nabavkom pica, jer u Uscu i oklini nece moci nikakv alkohol da se kupi (provereno kao i uvek). Ali je Brankov blizi od Juge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

? ono kod 6 kaplara?

Preko mosta, bre. Ugao Karađorđeve, blizu KC Grada. ;) A i ovo što kaže Jare.

 

Meni savršeno odgovara.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto mu je dosadno.

 

 

Imate odredjeno vreme i mesto u prvom postu, vidimo se :)

 

Jare, Lou, bilo ko

 

ko je zaludan, nek na gmapsu zabode lokacije svih radnji u kojima se prodaje alkohol a za koje zna, i nek vaspostavi ovde za one koji nisu iz BG :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ NB

Ima ispred Usca sto standova i sranja i bice ih jos vise pred koncert, da se iskoristi masa, tako da plato ispred Usca se ne racuna u pozeljan prostor za nalazenje sa bilo kim. landmark suffering :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...