Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

Nemoj nista da se brines...album se ne izdaje po svaku cenu i sto pre,ne svira se svuda i po svaku cenu, nego se prvo sve spremi da bude perfektno, pa onda i u nebulozno zajebanim deonicama NEMA ispadanja, NEMA gresaka..

 

 

Pavle otkidam se od truda da ovo ne shvatim licno, a ti mi reci da li mozda trebao da prestanem da se trudim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opusteno Mrki momce icon_wink.gif Nemoj da se uzbudjujes bez razloga, a pogotovo ne na forumu. Cesto se pogresni zakljucci donesu na takav nacin pivopije.gif

 

Radio sam intervju sa Silent Kingdom, black metal iz Sarajeva. Kaze lik da mu se jedino Draconic svidja iz SCG... naravno, old school Draconic, ne ovaj novi manekenski... corpse paint or no metal at all! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je od prisutnih na CKM party-u proverio zadnji broj? Evo slike, dvojicu cete prepoznati (a gde smo mi u to vreme, nemam pojma, zakleo bih se da smo na metar bili udaljeni). I gde je dodjavola Jeqy u prvom redu???

 

user posted image

nemojte da zaboravite ko vas je odveo na CKM icon_biggrin.gif ...idemo ponovo na sledecji? jedan smo propustili vecj icon_sad.gif ...Nego, juche opet plastic - i bilo je super! Glupi su oni koji nisu hteli da krenu samnom... Luka i ja smo zato pravili haos tamo! icon_biggrin.gif ...Na kraju smo zavrshili u VIP lozhi! Yeah! icon_rockdevil.gif ....

 

Nego...idem da pijem kafu..gledamo se posle! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad su se ovi shabani svi uselili u onaj marshall.

 

previs koznih jakna tamo sto se mene tice.

 

bane sigurno nije bio remix aesop-a (mnogo su glupi za to) sigurno Evil Nine - Crooked (featuring Ace Rizzle.)

 

ovaj vikend je bio nebulozan, u petak isao u andergaund (bio na spisku, realno) i probudio se u 7 na nekoj gajbi u bloku 70a.

 

Sinoc metalac proslavio diplomiranje i potpisivanje ugovora sa seimens-om (siroko, pa cak i sire)...ono..kuje, gorki list, house, drkanje. pa otisli kod cveleta gde je njegov buraze slusao Harisa sa nekim znojavim ortacima.

 

ludilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad su se ovi shabani svi uselili u onaj marshall.

 

previs koznih jakna tamo sto se mene tice.

 

bane sigurno nije bio remix aesop-a (mnogo su glupi za to) sigurno Evil Nine - Crooked (featuring Ace Rizzle.)

 

ovaj vikend je bio nebulozan, u petak isao u andergaund (bio na spisku, realno) i probudio se u 7 na nekoj gajbi u bloku 70a.

 

Sinoc metalac proslavio diplomiranje i potpisivanje ugovora sa seimens-om (siroko, pa cak i sire)...ono..kuje, gorki list, house, drkanje. pa otisli kod cveleta gde je njegov buraze slusao Harisa sa nekim znojavim ortacima.

 

ludilo.

zanimljive su te putanje od gorkog lista i kuja do cveleta i mushkog narodnjachkog drushtva... respect! (mada tu neshto ne valja...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde se najmanje prica o Draconicu. icon_smile.gif Ajde da pokvarim idilu i kazem da sam danas cuo kako zvuci Dzemperor i mogu reci da je super stvar samo je dzemperor deo u pesmi smor. Eto... idila se nastavlja, izvol'te spamujte. icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nije...ali kontam da cje tek biti veselo....Problem je shto zbog onog privodjenja i celog sranja oko toga NE BIH SMEO da se shibam sa, konkretno, tim likom, poshto postoji mogucjnost da vam sviram klavijature iz pritvora onda....da ne objashnjavam...ovde staje ova diskusija... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, ne dolazi u obzir da je bezhim od bilo chega! Da mi murija ne visi nad glavom povodom ove priche, danas bih otishao to da zavrshim ako treba...A u tome je problem - ne treba! Koji qrac ima da se zamajavam sa tim idiotima i da rizikujem da ako ovaj dodje kucji sa samo pocepanom usnom ja zavrshim u zatvoru...jebesh ti to! Razlog zashto sam ushao u ovu prichu prvi put vishe nije prisutan u nashem konfliktu vecj samo ego-tripovi nekih ljudi koji izgleda nemaju pametnija posla u zhivotu... Postojala je mogucjnost da se izvuchem, ali to bi znachilo da treba da kazhem da me je neko lagao, a to ne dolazi u obzir jer verujem da nije i dan danas stojim iza toga, pa makar popio i jebene batine na kraju...Zabole me! violent.gif

 

Rekoh - ovde se diskusija zavrshava..ne treba ceo YUM da prati shta se meni deshava u zhivotu...I ja sam sada preterao...

 

Ajd' poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...