Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

Šta ja mislim o Drakonicu... Naravno znam da usuštini nikog nije briga ali je lepo reći mišljenje... Što se tiče muzičkog aspekta, sve je već viđeno u stranim bendovima, neću da navodim kojim,mislim da svi znamo na šta mislim... icon_da.gif Što se tiče scenskog nastupa, prilično mlako i ako se trude da budu interesantni i invetivni. Činjenica jeste da gitaristi na sceni izgledaju kao da se duboko smaraju.. i da kada će više da izbace nešto novo???? i originalno???? jedino ko mi se svideo u bendu je bio basista koji je svirao na svirci 1. marta 2003. On je delovao baš moćno (i bio je frajer za razliku od ostalih). U svakom slučaju, ima i boljih bendova koji nemaju popularnost njihovih osnivača. Bane je sasvim ok lik,ne znam zašto ga svi napadate?! Svi znamo da je narcis i da ne može da suzbije svoje porive da bude u centru pažnje... Toliko od mene!

 

Hail to all!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najozbiljnije!!!!!!!Cula svojim usima!!!!Zebezeknula sam se kad sam cula ali ziva je istina!! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

biggrin.gif

 

A od koga si to cula, ako nije tajna? icon_rolleyes.gif

 

Pazi, ako Baneta smatras za Draconic, onda je istina da ide, ali u svojstvu klavijaturiste INTERFECTORa, jer su to Interector koncerti u Torinu. On ide sa nama kao nas klavijaturista, ako izganja vizu!

 

Ovaj minorni i manje vazan ostatak Draconica na zalost ostaje u BGu biggrin.gifbiggrin.gif

 

Torino, Venecija...

 

icon_wink.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

biggrin.gif

 

A od koga si to cula, ako nije tajna? rolleyes.gif

 

Pazi, ako Baneta smatras za Draconic, onda je istina da ide, ali u svojstvu klavijaturiste INTERFECTORa, jer su to Interector koncerti u Torinu. On ide sa nama kao nas klavijaturista, ako izganja vizu!

 

Ovaj minorni i manje vazan ostatak Draconica na zalost ostaje u BGu biggrin.gifbiggrin.gif

 

Torino, Venecija...

 

icon_wink.gif

Ako je tako onda se izvinjavam na dezinfornaciji!!!! icon_da.gif Verovatno sam pogresno razumela!

Share this post


Link to post
Share on other sites

obavezno se obucite uuuuu......hmmm.....CRNO!!!! To do sada niko nije uradio...

 

eh, ideje, ideje icon_mrgreen.gif

Sto se tice originalnosti Draconica, ok Manje-vise ima dosta momenata koji su vec vidjeni, ali ipak takav bend je potreban, narocito na nasoj sceni...

A i tesko je suditi o bendu u potpunosti nakon samo jednog albuma...

Ako nista makar ne menjaju srz svoje postave na svakih 35 dana...

 

Inace meni se jako dopada sto laza nikad ne izlazi na binu u 'mracnin, opakim i tr00 grim majcama'.. Slicni i za ostale vazi..Nemam ja nista protiv istih, i ja ponekada nosim metal duxeve/majce ali ovako je totalno cool trip, sviraju malo extremniji metal, a nisu 'crni, mracnim opaki i opasni... '

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi nemam ja ništa protiv Drakonica... Čak sam bila i na više svirci. Samo pokušavam da istaknem da im je scenski nastup mlak i ništa više... Pa u pitanju je black metal trebalo bi da bude mračno!!! A što se tiče njihovog prvog albuma i to da ne trebam da sudim o grupi na osnovu prvog albuma, oni su taj album izdali pre dve godine a od tada se postava toliko promenila da nema više ni trunke od prvobitne zamisli black metala koji je drakonik predstavljao. Nisam stilista i neću da delim glupe savete ali koža mi zvuči bolje od "simpatičnih" ružičastih varijanti... A corps paint ne bi bio loš s obzirom da je retko viđen na ovim prostorima...

Toliko od mene!

Hail to all! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi nemam ja ništa protiv Drakonica... Čak sam bila i na više svirci. Samo pokušavam da istaknem da im je scenski nastup mlak i ništa više... Pa u pitanju je black metal trebalo bi da bude mračno!!! A što se tiče njihovog prvog albuma i to da ne trebam da sudim o grupi na osnovu prvog albuma, oni su taj album izdali pre dve godine a od tada se postava toliko promenila da nema više ni trunke od prvobitne zamisli black metala koji je drakonik predstavljao. Nisam stilista i neću da delim glupe savete ali koža mi zvuči bolje od "simpatičnih" ružičastih varijanti... A corps paint ne bi bio loš s obzirom da je retko viđen na ovim prostorima...

Toliko od mene!

Hail to all! icon_rockdevil.gif

Ma daj!Ja bas mislim da im to uopste ne treba!!Zabole njih kako izgledaju i to treba da im je najmanje vazno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi nemam ja ništa protiv Drakonica... Čak sam bila i na više svirci. Samo pokušavam da istaknem da im je scenski nastup mlak i ništa više... Pa u pitanju je black metal trebalo bi da bude mračno!!! A što se tiče njihovog prvog albuma i to da ne trebam da sudim o grupi na osnovu prvog albuma, oni su taj album izdali pre dve godine a od tada se postava toliko promenila da nema više ni trunke od prvobitne zamisli black metala koji je drakonik predstavljao. Nisam stilista i neću da delim glupe savete ali koža mi zvuči bolje od "simpatičnih" ružičastih varijanti... A corps paint ne bi bio loš s obzirom da je retko viđen na ovim prostorima...

Toliko od mene!

Hail to all! icon_rockdevil.gif

Sta bi trebalo da bude mracno?

 

Nisu oni manekeni pa da se pickaju po zeljama publike

Share this post


Link to post
Share on other sites

dali iko ovde kapira da niko sem Baneta (i Koleta jer je pisao textove) ima veza sa tim prvim albumom. Mi nismo blackeri, a i Kole i Bane su sve manje u tom fazonu. Zasto bi se oblacili kao black metal band kad nismo to.

Ako niste primetili, na svakoj svirci menjamo ove stare pesme da budu vise u nasem fazonu. Na poslednjoj svirci smo upacili onaj Panterajski half groove na pocetku Exordium-a i uradili nesto interesantnije sa onim grind beat-om u Jupiter Ceremony-u. To ce da nastavi da se menja mislim da je to pozitivno i cak interesantno za publiku.

Imate jos dugo da cekate na novi materijal ali mogu odmah da vam kazem da nema ni malo black metala (maybe a little, tu i tamo). Mogu samo da vam kazem da ce biti extremno, progresivno i moderno, a ne troo, grim, cak ni necro. icon_smile.gif

 

A za Princess of Darkness...mozda gresim, ali ja stvarno ne znam ko se vise od nas lomi po onoj bini dok sviramo, jebi ga...izgleda da cu morati da skacem u publiku i da lomim lobanje sa gitarom kao The DIllinger Escape Plan da bi neko primetio da sam ja ziv. icon_smile.gif

 

 

na kraju bi bilo kul da ljudi pricaju vise o svirci nego o mojim pantalonama sto spadaju do pola bulje i Jamie Oliver frizuri, i Banetovoj ruzicastoj kosulji..koja je, moram da priznam, veoma sexy i sokantna.

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff Je****... mislim ja prvi najvise volim crnu boju, ali brate smorila je....

 

A i sta koga koj qR.c boli uvo sta neko nosi, valjda idete na koncerte da ih slusate a ne da ih gledate ( il je to slucaj samo kod mene... )

 

P.S. Lepo ja kazem da je music.gificon_cool.gifmusik19.gif & pivopije.gif ...... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj ljudi da samo znate kako ste me nasmejali...Nisam znala da Drakonic ima toliko grupi(na koga li se pale???) I lazo ti zaista cool izgledaš na sceni, ono za smaranje se odnosilo na štrkljastog gitaristu koji deluje ko mrtav konj!

 

Kako samo jedna kritika može uneti pometnju na čitavom forumu... Nadam se da će mi se svideti vaš nov materijal kada izadje... U svakom slučaju opustite se ljudi i nastavite da gurate.

 

Hail to all!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...