Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

ja sam pisao text, muziku smo svi zajedno radili.

 

sto se tice muzike, mogu samo da kazem da je jako moderno i agresivno.

 

 

mislim da ima slican trip kao sto ja imam prema Consecration-u kad ih slusam....

 

kad cujes muziku mozes da pretpostavis koje benodove slusaju, ali neces nikad moci konkretno da kazes da lice na neki bend.

 

Cuje se da Bane voli Arcturus i Soilwork, da ja volim Killswitch Engage i Strapping Young Lad, da Dusan voli Symphony X i Dream Theater, da Michke voli Faith No More...Kole, Slipknot...itd...itd...

 

ali mislim da definitivno ima svoj orignalan stil i smek...

 

cucete pa sami odlucite.

 

 

poz pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuje se da Bane voli Arcturus i Soilwork, da ja volim Killswitch Engage i Strapping Young Lad, da Dusan voli Symphony X i Dream Theater, da Michke voli Faith No More...Kole, Slipknot...itd...itd...

Prava stvar da svako ima stranu na koju ce da vuche.... Nishta dok se stvar ne razgiba....

 

Jedva chekam da chujem!!!

 

Poz icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi nije sve sto je moderno nu metal.

 

nemamo nista protiv te muzike (sto vise, volim i slusamo)....ali definitivno ne sviramo nu metal.

 

no...glupo mi je da pricam...idem da teram ove pedere da snimaju...ja sam svoje zavrsio pre dve nedelje. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klavijature su skoro gotove (Dodjavola je imala prilike da cuje neke demo verzije..preko veze ph34r.gif) , do kraja nedelje sve ce biti izmikosvano, snimljeno i isemplovano...barem sto se mene tiche icon_biggrin.gif

 

Bice dosta lepih analognih zvukova i atmosfericnih Pad-ova...Cela pesma je prakticno odradjena na Nord Lead 3 pa eto- ko se malo razume u klavijature zna sta moze da ocekuje icon_da.gif

 

A onda - Dule snima ostalih xyz gitara....a Laza, Kole, Mitja i ja za to vreme - icon_spava.gif

 

Posle naravno - mix, postprodukcija... orangelistening.gif

 

Cela stvar je prilicno besna i nacimana...Mislim da ce tesko ko moci da predpostavi kako ce sve to izgledati kada se zavrsi, ali ono sto mogu da garantujem- "Heaven Deconstructed" ce ubedljivo imati najveca muda od svega sto je do sada Draconic snimio!!!

 

....very soon ppl....

 

musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...