Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

 

I jos da dodam, da ko kazu za neki bend, da je izneverio black, to moze samo da bude razlog da pazljivije poslusam taj bend icon_smile.gif

uze mi rec ....apsolutno tacno!

 

put black metal in my vein...put it in my vein!!!!!!!AAAARRRHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHGGGGGGGHHHHHHHHAAA!!!!!! wallbash.gifwallbash.gif

 

 

pivopije.gifpivopije.giforangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pored toga sto je klasicno glupa, kao i 99% izjava tr00 blekera, ova izjava aposlutno nema nikakvog smisla...

 

Ono sto u svetu rade pre svih Raunchy, Meshuggah to kod nas radi Draconic, po svetskim standardima. I sto je najbolje oni aposlutno ne lice na kopije tih bendova, vec imaju nesto sto ih skroz razlikuje od gorepomenutih. [ ta dva sam cisto naveo kao primer nekih novih, poznatih bendova, koji imaju pomalo neuobicajen zvuk u svetu metala... ]

 

I jos da dodam, da ko kazu za neki bend, da je izneverio black, to moze samo da bude razlog da pazljivije poslusam taj bend icon_smile.gif

Ne bih sad o tome sta je glupo a sta ne. Mozda je izjava i glupa, ali je tacna. To sto sviraju nesto po svetskim standardima (uh kakvi standardi!) ne znaci da nisu izneverili ono sto su ranije radili!

 

Ono sto sad rade meni je odvratno, ali ni protiv toga ne bih nista imala da pre toga nisu svirali black (i to dobar black). Prosto, prelaz je strasan!

 

To sto se tebi black ne svidja to je tvoja stvar! Na to svi imamo pravo! Jos kad bi imao sta da cujes kad poslusas bend bilo bi super!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto su svirali je bio vrlo nekonvecionalan black, tako da nije ni cudo da su se jos vise od istog udaljili. Ono sto je u svakom slucaju glupo je izraz - "izdali black", a ono sto je netacno je citava recenica koja upucuje da je jedino po cemu bi Draconic sada trebalo da bude poznat upravo ta "izdaja".

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je bolje da gledate na Draconic kao nov bend koji sa istim imenom. icon_confused.gif

 

Realno Bane i Kole su jedini koji su ikad slusali black metal.

 

tako da oni su jedini koji su realno izdali black icon_biggrin.gif

 

jebeni pozeri. no.gif

Sve ovo je potpuno tacno! icon_da.gif Ali mislim da bi bilo fer da kad toliko menjas pravac i stil, promenis i me! Cisto zbog pozitivnih utisaka koje su poneli oni kojima se to ranije svidjalo. icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...