Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Smesni su! Pogotovu pevac! On je ekstra nakurcen!

HA, HA, HA, HA, HA...

SVAKA CAST NA ISKREWNOSTI!!!

POLA VAS OVDE TO ISTO MISLI ALI MU SE SVI LICEMERNO UVLACITE U BULJU A IZA LEDJA GA OGOVARATE. IMAJTE MUDA PA TO RECITE OTVORENO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kao satro on ne moze da spava nocu pa se seta tako gradom!ajde to da progutam! Ali mora da stavi naocare za sunce da ga obozavateljke ne bi prepoznale! Pacijent? Ts su reci moje drugarice koja ga zna!

BRUKA!!!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

AKO JE TO ISTINA ONDA wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto svi misle da je Bane pozer?!Ide covek sa mnom na fax i sasvim je normalan lik....A tu pricu sa naocarima je sigurno neko izmislio....Pa nije valjda toliko lud????? icon_confused.gif

E LJUDI, A DA SE MI OKANEMO BANETA, A?

OVO IPAK NIJE TEMA O NJEMU NEGO O DRACONICU.

OVDE TREBA DA SE GOVORI O MUZICI A NE O TOME KAKVA JE BANE OSOBA I DA LI JE POZER. SVI SMO MI U SUSTINI JEDNI VELIKI POZERI I ON NIJE NISTA GORI OD NAS. SA SVOJIH 20 GODINA JE DOSTA POSTIGAO SVIDJALO SE TO NEKIMA ILI NE. JA NITI GA VOLIM NITI NE, ALI POŠTUJEM TO ŠTO RADI JER JE JAKO SMELO I NE SVAKIDAŠNJE. I AMAN DOSTA VIŠE O BANETU MOLIM VAS!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga ovako ne znam licno! Ali one price sa naocarim u 2 ujutru da ga ne prepoznaju! Ajde smesan je! pozercina!

hahahahahaha...ovo je najjace icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif !!!!

 

 

Ej, ljudi, manite se mene, iskreno nisam zasluzio toliko paznje (ni u pozitivnom ni u negativnom kontekstu). Osim toga, lepo Natasha rece-ovo je tema o Draconic-u i treba o njemu da diskutujete. To da li je neki clan DC-a pozer ili ne, nema mnogo veze sa muzikom. Ako ti se svidja - sivdja ti se, ako ne...onda nista icon_biggrin.gif - ne moras da slusas (a ni da trosis svoje vreme na temi o bendu koga ne slusas icon_wink.gif ).

 

i eto - ako te bas interesuje @@ - jesam POZER, i nosim naocare non stop (prirasle su mi vec za oci icon_smile.gif ) , i narocito mi koriste nocu dok se pozdravljam na ulici sa svim banderama icon_smile.gificon_smile.gif ...

 

Sve u svemu - opusteno icon_wink.gif... i puno pozdrava ...i pozdravi ortakinju icon_smile.gif !!!

 

 

Ziveo pozeraj i crne naocare! (ocekujem Angele da mi se pridruzi na ovoj temi i da da podrsku pozeraju-ko razume-shvatice icon_wink.gif )

 

icon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gif

 

P.S. Sada malo ozbiljnosti - alubm samo sto se nije nasao u prodaji, pa obratite paznju, a uskoro se mozete ocekivati i neku malu video prezentaciju...stay tuned for more...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...