Jump to content

EURO 2012


kuruz

Recommended Posts

Pa OK, Španci ne igraju kako su igrali veći deo turnira, mnogo više napadaju, tako da je baš fino zanimljiva utakmica. Pošto nemam nekog favorita, ovo je taman lepo za svinjsko ždranje i ispijanje nezdravog pića :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебига, шта рећи. Многи сумњају и оспоравају игру Шпаније, али ово је довољан доказ да за тако нешто нема валидне основе. Стварно је штета за Моту, али ми ни Прандели није јасан био са изменама. Требао је неког офанзивнијег да убаци уместо Монтолива, а не Моту који је дефанзивнији. И рекао бих да се показало да је Ди Натале требао да има предност у односу на Балотелија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, koje govno. Spanci pokazali zaista da jesu bolji, jbg. Konkretno razlika je u tome sto oni mogu da priuste da pricvrlje Pirla posto Italija nema jos jednog igraca tog kalibra u veznom redu dok ako spancima pricvrljis Xavi-ja tu je Iniesta, Fabregas itd. Ipak, nadao sam se boljem otporu Italijana i, ko zna, da nisu propustili onih par sansi oko 50-tog minuta mozda bi bilo drugacije. Realno kompletna krivica je Prandelijeva, prvo je ubacio rovitog kjelinija, koga ne znam zasto forsira na levom beku kada bi tu mogao da ima balzaretija i krisita, a coveku je prirodna pozicija stoper + je rovit, kao sto se pokazalo. Cim je usao Balzareti Italijani su zivnuli. I onda naravno druga katastrofalna greska.. aj sto izvodis coveka koji je odigrao sasvim solidan mec, ali ZNAS da je Mota rovit i da se i nije nesto naigrao i ti ga uvodis kao poslednju zamenu, kada si vec imao prilike da vidis sta se desilo sa drugim rovitim igracem.. tu je utakmica u sustini bila i gotova. Jbg, ostaje nada da ce im Italijani zapamtiti ovo i jednog dana vratiti, mada tesko mogu da zamislim 4-0 za Italiju u skorije vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ Pa vise u odnosu na Kasana nego na Balotelija

 

Па не знам, Касано се бар трудио, играо и пробијао по крилу, разигравао саиграче... Док је црња само пуцао како добије лопту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina, ali realno gledano kada si video Balotelija da deli loptu okolo i razigrava saigrace.. On ti je bre onaj klasicni pajser.. Udri po golu dok ne uleti.. On je jbg bio konstanta.. Isti kao i uvek.. Dok je Kasano bar po meni malkice losije odigrao ovu utakmicu.. A malo je i igrao da budemo posteni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baloteli se previse vracao po loptu, on je klasican "daj mi sansu da dam gol" gomez stil napadaca a ne lik koji moze da iz nekih duplih pasova i gotivnih akcija napravi nesto. Kasano je odigrao sasvim pristojan mec ali su spanci prosto odlicno trcali i zatvarali italijane po celom terenu, a kada su ovi krenuli da daju markiziju i baloteliju da organizuju napad bilo je jasno da se to nece dobro zavrsiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi bolji.. Imali su manji posed lopte, manji broj suteva.. U kom aspektu igre su bili bolji?? Msm da je sve krenulo nizbrdo kad se Kielini povredio al ae sad...

Pusti posed, Italija je imala par procenata vise, a to nista ne znaci (jedino kad jedna ekipa ima znacajno veci posed, to nesto govori). Bili su opasniji po gol, plus sto su kod oba gola bile odlicne akcije. Italijani jesu imali dosta suteva, ali su najbolje sanse imali preko Di Natalea pocetkom drugom poluvremena, ne u prvom.

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je Italija mogla vise,mozda i ne,mozda je sudbina uplela svoje prste,mozda su Spanci vladari fudbala,mozda je fortuna bila na njihooj strani, ali jedno je sigurno,veliki Aca,imenjak moj,bog otac i majka svih komentatora,jin i jang mikrofona,Tihi i Prle sportskog prenosa,Zevs i Had fudbalskih finala,CNN i BBC informacija,Doktor Dzekil i Mister Hajd malih ekrana, je opet briljirao kako samo on zna i ume.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti posed, Italija je imala par procenata vise, a to nista ne znaci (jedino kad jedna ekipa ima znacajno veci posed, to nesto govori). Bili su opasniji po gol, plus sto su kod oba gola bile odlicne akcije. Italijani jesu imali dosta suteva, ali su najbolje sanse imali preko Di Natalea pocetkom drugom poluvremena, ne u prvom.

 

Jeste to lepo sto ti pricas ali protiv Spanije imati veci posed lopte je jako tesko s obzirom na cinjenicu da im se celokupna igra vrti oko poseda lopte.. Kad si video Spance da salju dubinke u sesnaest protivnika??!! A uostalom dali su gol iz 2 kontre u prvom poluvremenu.. Sve nesto na brzaka.. Moguce da su Spanci igrali bolji fudbal ali mislim da su Italijani izgubili prvenstveno zbog loseg vodjstva Prandelija.. Covek je usrao sve sto je uradio dosad na prvenstvu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...