Jump to content

2012.09.10. *Gun Club, Beograd* Immolation, Marduk, Noctem, Heaving Earth, Forsaken World


[Nocturno]

Recommended Posts

Predgrupe sam propustio,verujem da su bili ok.

Immolation - kako pokidase na Brutalu,tako ovde oduvase za 10 puta. Nema reci koje mogu da opisu onu posvecenost,energiju i brutalnost sa kojom razvalise. Vigna totalno opusten,normalan lik,sa Rossom nisam pricao,stvarno se vidi da ljudi nisu umisljeni,svaka im cast.

Marduk - Jedan od mojih omiljenih bendova,po cetvrti put. Utisak mnogo bolji nego kad su prosli put bili,bolji su zvucali. Realno,najbolje su zvucali na starim pesmama,Deme Quaden Thyrane,Within The Abbys,On Darkened Wings i naravno Wolwes. Nove pesme zvuce odlicno uzivo,al opet zamerka na zvuk,na vecini pesama prsti i jedva se sta razaznaje. Ne znam da li Morgan kapira da treba da nesto poradi povodom toga,al jbg. Hvala momcima u sutkama na crowd surfingu,legende ste.

 

Pozdrav Lou,Jaretu rakijasu,Demonu,Dzrku,Wosu,Daci i ostalima sa kojima sam cavrlja il pio.

 

Najveci pozdrav mojoj dragoj ekipi iz Lazarevca,Valjeva i Uzica... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMMOLATION - Zakopaše nas ljudi pod zemlju, utabaše maljem i odoše...MAGIJA SA BINE!!!!!

Onakve kraljeve ćemo teško negde naći medju velikanima death metala, obzirom na staž benda, karijeru i sve ostalo...

 

SAMO MI NIJE JASNO KAKO OVE IZ MARDUKA NIJE BILO SRAMOTA DA SE POJAVE POSLE OVE MAŠINERIJE!!!???

 

666

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аух, одакле почети. Ајде од почетка. Дакле, прво поздрав за Луа, Сарму, Димон Сида (злато моје :wub:), Благоја, Џрка, Нешу, оне батице са ракијом и остале (ако сам још неког видео :D).

 

ДаклеМ, Имолејшн су показали шта и како треба. Свирка је била пребрутално добра и сасвим сигурно је ово био најбољи DM концерт ком сам присуствовао. И да, са онаквом енергијом, са онолико посвећености и преданости, ови људи заслужују хедлајн турнеју са минимум сат и по до сат и 45 минута свирке. Као што неко рече, ниси знао да ли да бенгујеш или да гледаш у неверици колико људи убијају. И невероватно је колики су цареви. Скоро сат времена сам испред причао са Бобом (човек је рекао "Friends call me Bob, so you can call me Bob" :D) и Доланом. Људске и музичке величине. Боб има нагласак к'о да је дошао са неке њиве у сред Оклахоме. :haha: И изузетно ме обрадоваше кад рекоше да почетком следеће године избацују нови албум. Ето прилике да се опет доведу, посебно што рекоше да би волели да дођу.

 

Што се Мардука тиче, можда ми је и коначно јасно зашто никада нисам имао мишљење о њима. Људи се једноставно понашају као рок звезде. Мислим да ни Металици не треба онолико времена да изађу на бину, колико је синоћ требало Мардуку. Музички је све то одлично, упеглано до перфекције, Мортус убија како пева, али не осећа се блек метал дух. Али се мора признати да су одлично звучали синоћ. Лепо је било чути ствари са новог албума, које уживо још моћније звуче.

 

Дефинитивна победа вечери - скандирање "Имолејшн, Имолејшн" док се чекао излазак Мардука на бину. :D

 

Што се звука тиче, оно синоћ је било феноменално. Нисам веровао да може онако моћан звук да се намести на онако малом простору.

 

У сваком случају, до следећег пута - CAN YOU HEAR US, DEATH TO JESUS!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се Мардука тиче, можда ми је и коначно јасно зашто никада нисам имао мишљење о њима. Људи се једноставно понашају као рок звезде. Мислим да ни Металици не треба онолико времена да изађу на бину, колико је синоћ требало Мардуку.

 

Marduk nije kasnio ni minut! :)

Kako je napravljen raspored - tako je i bilo. Imam odstampan primerak kuci, mogu vam okaciti da se uverite. :)

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

' timestamp='1347359533' post='2572882']

 

 

Marduk nije kasnio ni minut! :)

Kako je napravljen raspored - tako je i bilo. Imam odstampan primerak kuci, mogu vam okaciti da se uverite. :)

 

Па могла је онда она временска рупа да се попуни са још пар Имолејшн ствари. :bigblue:

 

Е да, велики поздрав и за Денија. Човек једноставно није хтео да се пробуди када смо му Лу и ја лупали на прозор. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro me podseti, htedoh da pohvalim organizaciju za potpuno poštovanje satnice

Meni je ovo bas i zasmetalo kod nastupa Immolationa :/

Sto Nesa kaze, ispali su malo cigani. No dobro!

 

Pozdrav ljudima sa bleje. Blagoje fejk se konacno pojavio! :)

Sto se samog koncerta tice, odlican zvuk (kvalitet njihovih nastupa se ne dovodi u pitanje). Ovde su mi zvucali bolje nego na Brutal Assault-u, sto je ekstra. Sigurno u top3 DM nastupa koje sam gledao.

 

http://www.youtube.com/watch?v=fKvXiBVK-K4

Edited by Џрк
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji death metal bend na planeti. Bez zajebancije. Ja ne znam koji još bend može onakvu energiju da projektuje. Ono je prosto bilo satiranje.

 

Marduk potpuno ravan posle Immolationa. Ne može da se poredi, toliko su nas bacili u bedak da nismo ni dočekali kraj svirke.

 

Е да, велики поздрав и за Денија. Човек једноставно није хтео да се пробуди када смо му Лу и ја лупали на прозор. :haha:

Ej, skontao sam samo smeh kad ste već prestali da lupate i odmah sam skontao šta se dešava. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ujh, isto i ovde. Izjutra nista, i onda odjednom tokom dana provalio da je najbolje da ne pomeram glavu prenaglo :]

 

Ma ajde sta ima da se komentarishe,najbolji bend najbolji koncert..jedini hejt mi je sto je ovo prvi bend koji sam video da ljudi zvali na bis a da nisu mogli makar josh jednu recimo CHRIST CAGE

 

Ili Higher Coward!

 

Jes' glupo sto ne otpikase bar jos jednu, kad krenuli ono 10ak minuta ranije, reko' sigurno ce da bude i neki bis, al' kita.

 

 

E da, kol'ko bilo ljudi zvanicno, zna li se?

I kol'ko ostalo na Marduku uopste? :]

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostalo koliko i na immolationu.kurac,dosli ljudi i marduk da vide.

 

cemu ovoliko omalovazavanje marduka i nihovog nastupa?vise nego odlicno i korektno odradili svirku. :rockdevil:

 

Da jebote, čitajući postove ovdje reklo bi se da Marduk nikog živog nije interesovao i da su amaterski bend koji nije smio ni da se popne na binu nakon Immolation.

 

A, isto kao i Immolation, ljudi odvalili svirku sinoć i imali svoj najbolji nastup do sada u Srbiji. Mortuus pokidao, nove pjesme sa albuma zvuče fenomenalno uživo, stare pjesme koje su rijetko svirali isto... i šta više treba?

 

Kao "ko je uopšte ostao na Marduku?"... Ostali su svi, poslije Immolationa je otišlo 5-7 ljudi otprilike.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...