Jump to content

2012.09.10. *Gun Club, Beograd* Immolation, Marduk, Noctem, Heaving Earth, Forsaken World


[Nocturno]

Recommended Posts

Immolation pokidao za sve pare!!! :rockdevil: Sjajna atmosfera i perfektan zvuk. Setlista dobra, ali zaista prekratko... Marduk imao takođe fin nastup, highlight mi bila The Black Tormentor Of Satan, i nove stvari su do jaja zvučale. Ali ipak zvezde večeri Immolation svakako i iskreno se nadam da će se ukazati uskoro prilika da ih gledamo kao headlinere - zaslužuju!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to je kao oni koji idu na Metallicu zbog Machine Head ili tako nekako...

 

Jbt, kao da je headliner Immolationu bio npr. Guru of Darkness :bigblue: a ne jedan Marduk, koji je u okviru svog zanra bitan i kvalitetan isto kao i Immolation u okviru svog, a koji je trenutno, po svim mjerilima ipak znatno uspjesniji (mislim na biznis stranu i poslovni status) bend od njih.

 

Ja slusam oba benda "oduvijek" i vrhunski mi je bio koncert, al me smorila ova Immolation-Marduk prica zestoko. Dva vrhunska benda oderala dva vrhunska nastupa i to je to.

Al valjda tako nije kul.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Опет кажем, Мардук није никада био бенд који ме је претерано привлачио. Али сам опет остао скоро цео наступ њихов (изашао сам две-три песме пре краја, јер ми је било загушљиво до јаја), чак неколико ствари поприлично бурно, бенгујући 'н' шит. И стварно су људи врхунски одрадили свирку. Плус су имали дефинитивно најбољи звук од свих блек бендова које сам икада гледао. Али, једноставно, за мене је Имолејшн био бенд вечери. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...