Jump to content

Sex sa debelim ribama


Guest Biljana Secivanovic

Recommended Posts

normalna stvar

a drugo, ne jebeš devojku s kojom ne možeš da pojedeš pljeskavicu, picu, roštilj, sladoled, pomfrit...

Kuruze bilo je sasvim izvesno da se nećemo nikad jebati i bez ove izjave.

 

:haha:

 

ali ladno sve sto si pobrojao ne jedem :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a drugo, ne jebeš devojku s kojom ne možeš da pojedeš pljeskavicu, picu, roštilj, sladoled, pomfrit...

+1

kad cujem nekog da izvoljeva tipa "ne jedem ovo, ne jedem ono, ne volim grasak, ne jedem luk, ne jedem bla bla bla" - dobijem zelju da ga/je zatvorim u prostoriju sa svim onim sto "ne jede", pa da vidis kako ce da pocne. ;-) bear grils style.

 

Znaci neces jebati.

daces mi ti guze, pa hocu. ;-)

 

ne znam zašto volim da gledam devojke kad jedu

zato sto si pervert. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeeeee bre skokni do ade imas sad tamo gomilu debelih. Pa jos onako znojavih i lepljivih sto locu po onim kaficima.

Ma jes', pored žive žene, pa da mi skrati kitu na komade od 20 cm.

bedak je ako nema sise, fakat

1234124360304.jpg.myspace.jpg

ja sam cuo da zene vole da osete masu, i da su ti mishevi od po 60-70 kila slabo na ceni. ;-)

Da, vole da im izbiješ sav vazduh kad legneš na njih.

 

 

Nego, ja bih stvarno voleo da znam čiji je otvarač teme fejk? Znam da je od nekog moda, ali ne znam čijeg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

zato sto si pervert. ;)

 

ma jok, nije zbog toga

nego kad odem s nekom na picu ili pljesku, na primer, prosto osećam da smo bliski :haha:

a ne da mi kaže "na dijeti sam, ne jedem to, pijem samo jogurt bla bla bla"

odma' mi bude čudna

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

podelim breskvu sa deckom :wub:

ne mora svinja i slanina pobogu

tjah... breskva, kivi, prolom voda, viva jogurt, i slicno - to se deli sa drugaricama. ;-)

 

Dzaba ti mucke provokacije,neces uneti nemire u patriotski lobi.

unecu ja Nemira u patriotski lobi. na zadnja vrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako pocne da izvoljeva u kaficu i restoranu, znas sta te ceka posle. ;-)

Da. Posle bude na dijeti kad treba da te oralno zadovolji. Ili je boli glava kad je red na anal.

 

ja kad god ne znam šta da jedem, uzmem slaninu i crni luk, što je sigurno - sigurno je

 

pretvaram i ovu temu u priču o hrani, neću više :haha:

Pa ova je tema od početka priča o hrani. Jer posle jebanja debele ribe, treba to i na'raniti. U stvari sad dolazim do zaključka da su to prave cice za tebe. Prvo je izjebeš (samo pazi da te tako mršavog ne polomi k'o štap, pošto su te debele poznate po tome da kičmu lome, ko je neiskusan), a onda možeš da je gledaš kako ždere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bitno ej da sa njim podelim krevet :mhihi:

a ako ne voli maline i jogurt, his loss

eeee, sad mi je jasno otkud poplava metro-sekusalaca u poslednje vreme.. muskarci koji jedu breskve, piju jogurt i femkaju se sa zenama. nekad su zene volele tip "dvosece". u stvari i dalje vole kad nalete na nekog takvog da se podsete sta valja, a ove metro jugurtase drze privezane kod kuce. ;-)

 

 

Da. Posle bude na dijeti kad treba da te oralno zadovolji. Ili je boli glava kad je red na anal.

naucno je dokazano da seks deluje protiv glavobolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaginose ti si rob predrasuda

jedno su pravi muskraci koji mogu da nose i jedu hipsteraska sranja i da i dalje izgledaju macho, a drugo su pickice i latentni gejevi.

 

da se palim na takve mlakonje, realno bila bih sa ribom, bar da se od sisa ovajdim (posto mojih vise nema :haha:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zen

"pravi muskarci koji jedu hipsterska sranja" - to je oskimoron. cim tip ima taj nacin razmisljanja "smeta mi ovo, smeta mi ono, cuvam se ovoga, cuvam se onoga, pazim da se ne ugojim", to je sa 95% verovatnoce neka picka od coveka koja se i u svemu ostalom ponasa razmazeno.

 

jbt sad nesto razmisljam (umesto da radim)...

kad se riba folira u fazonu "ne jedem ovo, necu ono" to podsvesno salje poruku da nije "oslobodjena" sa tipom, pa ce verovatno i seks biti kao sa letvom.

kad riba nema problem da jede pljeskavicu sa likom, to znaci da nece imati problem ni da se oslobodi u krevetu. :mhihi:

 

hmmm...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...