Jump to content

Sex sa debelim ribama


Guest Biljana Secivanovic

Recommended Posts

Punije-da.Debele-nikako. Mada je meni seks sa tim punijim par puta bio 100 puta bolji nego kad sam bio s nekom strava ribom. Bitno je samo da nije ruzna u faci i da se zaprala pre toga haha.

mozes li nam reci nesto vise o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa par puta sam stemovao punije ribe i pokazalo se kao pun pogodak.Nema tog pritiska u glavi kao kad si s nekom super ribom kao ono-dal cu se pokazati u pravom svetlu,dal ce biti zadovoljna,da ne isprskam pre vremena itd.Ovako mi je bilo opusteno i nisam se toliko cimao oko tih sitnica sto se pokazalo kao pun pogodak.Sve to dolazi iz glave i kad si pod pritiskom sve to mnooooogo teze ide a i ne mogu bre da se opustim ko covek hehe.A s ovim punijim je drugacije jer znam da ne mogu da zaserem zbog gore spomenutog.A ove super fufe znaju sve cake zanata pa ti odma nadju nesto tipa-moj bivsi je mogo 2 min duze od tebe,mom bivsem je 2 cm duzi nego tebi itd.Ove punije nisu tolko dzangrizave vec im je samo bitno da se dobro napune :haha: .Bar su takve ove s kojma sam ja bio.Napominjem da je ovo moje licno iskustvo.Mozda je neko drugacijeg misljenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Озирисе, не ради ти друга слика. Али, небитно, ову прву не бих испуштао из руку.

 

Реално, такве су најбоље. Да имаш за шта да у'ватиш и да имаш чиме да се играш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne može to da se objasni matematičkom formulom

samo posle individualnog pregleda

najprostija matematicka formula bi bila

if (obim_stomaka > obim_kukova) then debela

 

e sad, sto se punacke tice, to je malo komplikovanije, mrzi me sad da razmisljam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...