Jump to content

Željko Obrenovic: Talog


Recommended Posts

dajte youjizz klip sa kamshotovima, ako ima da ne gledamo celu radnju nego samo rasplet.

 

ma nije nova....odavno je tu....mislim.....kazu tako.

aha, dakle to je neciji sleeper nalog.. sad kad krene tovar! ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha, dakle to je neciji sleeper nalog.. sad kad krene tovar! :wink:

 

imam teoriju.tada kad se rodila na forumu,Prince je bio sa svojim pravim imenom,i naravno,spopao je odmah,jadna dozivela stres i traume i pobegla.Sad kada se izlecila od svih psiho-trauma,dosla opet na forum,precesljala,videla nema vise nikakvog Prince of Darkness-a da vreba iza coska,smogla je konacno snage da otvori temu.Am I right or am I right?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Au kakvi ste stvorovi!!! Sve sto je zensko morate da poplasite ovde. Idite igrajte Hex ball kao pravi debili, a ostavite mene sa ovom lepom gospom. Jos ako ima one cipelice odosmo u OZ odmah!!

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam teoriju.tada kad se rodila na forumu,Prince je bio sa svojim pravim imenom,i naravno,spopao je odmah,jadna dozivela stres i traume i pobegla.Sad kada se izlecila od svih psiho-trauma,dosla opet na forum,precesljala,videla nema vise nikakvog Prince of Darkness-a da vreba iza coska,smogla je konacno snage da otvori temu.Am I right or am I right?

hmmm... dobra teorija...

 

a pazi moju teoriju,

bila je u vezi sa nekim tipom koji ju je prevario sa najboljom drugaricom, i sad gleda sto pre da mu se osveti. i onda se setila da na yumetalu ima siguricu u vidu princa. ovom temom je bacila mamac i ceka da se upeca doticni. a onda ce da se osveti bivsem za sve pare. ko turska serija, a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...