Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

a to što su Andrej i Zvonko preuzeli Vojvodinu?

 

Oni idu gde je lova i gde vide interes. Kao da se ne zna ko će biti šampion na kraju.

 

Realno. Cigani su sada zadovoljni jer im Zvezda kao igra dobro, a grobari zadovoljni kad se sete starih dana kada je Partizan harao sa debelim Crnogorcem itd. Mrvica jednima, parče hleba drugima i svi zadovoljni.

 

Jeftina zabava za sirotinju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da gresite, dragi gospodine. Sa ovim mudima i zestokim radom, a vidi se daceko voli da radi, bice to na vrhunskom nivou. Dobro, odbrana malo skripi, al to ide sa godinama.

 

 

PUTA BARCA PUTA BARCA

 

OLE OLE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uzmem lika koji zna da dodaje i jednog koji zna da bije, pa se koljemo sa Majstorovicem, a Dejo je prvak sveta u basketu :D

Sut se ima, ne zavisi od glave, bacis i ona udje. Na to sam mislio. Simon kad se usere nece pogoditi nijednu od deset, a nece smeti ni loptu da lupi od pod. Guduric da ima njegove fizikalije, NBA bi vec pucao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i te kako je taj Gudurić imao utakmica u kojima ne može da ubode ništa, a odbranu ni tad nije igrao

potencijal jeste, ali mora da radi na drugim stvarima, ne samo na šutu

 

smešno je porediti njega sa Bogdanom, što ljudi rade

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazni suter je mnogo veci potencijal i bice mnogo manje ime, ali to je samo moje skromno misljenje. Lazni suter je savrseno gradjen, plus sut visok kao Danilovic, dobro, skoro kao. Sto bi rekao Paja Vujisic, obicne jajare. Nego da ne baksuziramo laznog, videh da se povredio nocas. Lazni suter mora da zakucava preko jebenog Jankunasa, a ne da se saplice u poslednjim sekundama.

Obecava je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soul Wandering da prizna ko je glavni suter!

Secam se onda u gimnaziji, bio neki turnir, Nevena prica burazeru, al je Sreta danas punio, a on je samo cudno pogleda :D

 

Nije se bunio.

Guda da bude na relaciji Čačak - Split, zarad stručnog usavršavanja, ako misli da bude iole ozbiljan taj neki šuter.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad već pomenu građu

brate mili kolika ramena i leđa ima Dorsi

Dorsi je jedan od onih, kad ih vidim pa pomislim, eh da imam tolika ramena....

Inace Veseli danas dao sto bacanja. Sve sam sprcao na fini rad, kao sto se i vidi, otkucao sam vise karaktera nego za ceo Oktobat, a vala i Septembar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i te kako je taj Gudurić imao utakmica u kojima ne može da ubode ništa, a odbranu ni tad nije igrao

potencijal jeste, ali mora da radi na drugim stvarima, ne samo na šutu

 

smešno je porediti njega sa Bogdanom, što ljudi rade

 

U pravu si, Bogdanovića treba porediti sa Lazićem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...