Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

pa već navijaš za jedan privatni klub, boli te kurac

 

Lenice, izgleda da će to na dobro izaći, reče mi advokat da laganeze može da se traži 2 miliona dinara od onog doktora što je sjebo prvi put

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, jebiga sad nema, Šta to očekuješ u ovoj propaloj zemlji? Spanulisa i Rudija da gledaš svaki dan? Mlad, perspektivan tim , ja ne bih propuštao tekme da sam u Smederevu. A kakve to veze ima što je privatni klub? Svi klubovi po Evropi privatni, eno ga i Radnički došao iz Vršca pa dolaze Đavoli, pomenuo bih i Zvezdu,tj. FMP, da se Koki ne muči da kuca post. Ok, mnogo bi bolje bilo da Smederevo uđe u Jadransku ligu, ali to ne može ni u snu da se desi.

 

Koki je brži od metka.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa već navijaš za jedan privatni klub, boli te kurac

 

jedan jedini

 

Ne, jebiga sad nema, Šta to očekuješ u ovoj propaloj zemlji? Spanulisa i Rudija da gledaš svaki dan? Mlad, perspektivan tim , ja ne bih propuštao tekme da sam u Smederevu. A kakve to veze ima što je privatni klub? Svi klubovi po Evropi privatni, eno ga i Radnički došao iz Vršca pa dolaze Đavoli, pomenuo bih i Zvezdu,tj. FMP, da se Koki ne muči da kuca post. Ok, mnogo bi bolje bilo da Smederevo uđe u Jadransku ligu, ali to ne može ni u snu da se desi.

 

nije bila poenta u tome sto je privatan, nego nema veze sa Smederevom, nema ni tradiciju ni navijace, ja ne znam ni koja je svrha osnivanja takvih klubova, Misko valjda zna...

 

Jeli Karnisero znao sam ja jednog lika sto je igrao u Smederevu, kum je od mog rodjaka, Cvijanovic se zvao, centar, jel ti poznat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan jedini

 

 

 

nije bila poenta u tome sto je privatan, nego nema veze sa Smederevom, nema ni tradiciju ni navijace, ja ne znam ni koja je svrha osnivanja takvih klubova, Misko valjda zna...

 

Jeli Karnisero znao sam ja jednog lika sto je igrao u Smederevu, kum je od mog rodjaka, Cvijanovic se zvao, centar, jel ti poznat?

 

Не знам, знам ову екипу 89.90,91 којима сам био Пети Милс .

 

 

После фудбалске издаја у тебе вјере немам ја.

 

Још једна шанса за издају. Ако се овако настави можда у догледно време дођем до ранга Лемија и Кокија што се тиче издаје.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve veze ima kad je klub osnovan?bitno je da reprezentuju tvoj grad u sto vecem takmicnju i da su sto bolji klub,iskreno ja bi bio prezadovoljan kad bi miloje dosao u moj grad sa sasvim lijepim timom koji igra jako lijepu kosarku i pride igra jadransku,dolaze ti svi najbolji timovi iz regiona u grad.ne kazem da bi isao na gostovanja,zamlacivao se kao tamo neki kokili niti da bih prestao da navijam za klub za koji inace navijam,ali kao sto rece karniseronja,dodjes u halu i gledas dobru kosarku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2013&mm=06&dd=21&nav_id=725134

samo nervirajte Cokija

 

Mislim da za pare koje on trazi moze da se nadje mnogo bolje pojacanje, nekog proverenog crnju koji ce da daje 15-20 poena po mecu. Milicic je ogranicen igrac, pogotovo u napadu, i Kosta Perovic je bolji od njega. Svakako je dobar u odbrani i u skoku.

Meni se on nikad nije svidjao. Nisam mogao da poverujem da ce biti prvi pik onomad. Jos tad sam govorio da nece nista da uradi. On ni u tadasnjem Hemofarmu koji nije imao bog zna kakvu ekipu nije bio dominantan igrac, davao maksimum 10 poena.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...