Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Не знам , али ти Спарси увек пролазе добро на тим јуниорским Евролигама и сличним такмичењима. Додуше то је го курац од препоруке, ФМП годинама узима те неке јуниорске Евролиге па највећи таленат генерације испадне неки Јеремић или тако неки просечан играч.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, daj malo realnosti...na Balkanu je u globalu stravican pad kvaliteta, precenjuiu se igraci, proglase se prerano za talente, a gomila njih je propalo u prelazu iz juniorske u seniorsku kosarku, u naiboljem slucaiu postalo prosek...svidelo se tebi ili ne - igraci kao Popovic prolaze...kao sto rece Lalovic - fizicki dominantni, brzi, dobri u odbrani, solidni na prodoru, srednje zalostan sut, ali pogode ponesto i to tie to...prototip danasnjih igraca za igru "ko prebaci 60 poena umrla mu maika"...sads sto bi ti voleo da gledas Peitone, Meloune, Djinobilie - jbg, svi bi voleli...ali realnost je postala takva...samo pogledai reprezentativne selekcie bivse Juge i sve ce ti biti jasno (a da ne pricamo o ligama)....70% igraca goli prosek

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма дај, није из бивше Југе изашао класан шутер не сећам се откад. Мислим ако не рачунамо неке Трипковиће, Томасе и сличне у сјајне шутере. Ја се уздам у малог Богдана, ако ништа од њега не буде нема шутера у Србији следећих 10 година. Алекса Поповић је гарант међу 10 на својој позицији у АБА лиги ако ћемо реално да гледамо. Одличне физикалије, није претерано интелигентан али није ни толико јуне, а кад га крене шут може да утрпа 15 + вероватно свим екипама у АБА лиги. За квалитет кошарке у нас тренутно човек је међу бољима на својој позицији. Додуше то више говори о кошарци на овим просторима него о њему, али опет тако је.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kazime bolan niko ne prica da mora jebeni aleksa da bude pejton da bi igrao u buducnosti,ali majka mu stara,june nije naucilo da doda jebenu loptu a tolike godine naprcalo u guzicu.sve okej sto pricas ali je dolje problem jos veci jer su svi oni mamini i tatini sinovi,ja iz kvarta znam bar 5 momaka koji su talentovaniji od njih,licno sam i gledao kako neki od njih sure i bakice,i njega i ostale invalide koje su furali i dan danas se bave kosarkom,jebote,cak neke mora nesretni luka da stavlja na spisak a nije iskljuceno da ce i ici u sloveniju.to mene pizdi i izvodi iz takta,ne sto on igra u buducnosti,ionako me zabolje za tu gamad i taman neka tamo igraju kad vec moraju nedje.

 

da,evo ti dokaz,sami i za svoje pare oni moji klinci su ih odrali u kupu,normalno stopirano je odozgo za prvenstvo,i pola tih klinaca ili ce drviti kitu u nk jos jedno par godina dok im ne dosadi a one podobne ce prvo ovi da izmuzu i mozda ako uspiju onako ubijene s' mozga da prodaju za koji dinar van i vide nesto u zivotu,kao iste te bakice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toe vec druga stvar, to proteziranje, bolje si upoznat, svakako, sta se dole desava od nas...retko imamo prenose i nase lige, Aba ligu ko nema Arenu - moze samo da prati preko neta ili da ispusi kurac (a dobar deo ljudie nema na Tv-u, a nema ni brz internet), tako dae tesko bas sve ispratiti...ja sam ti izneo neko generalno zapazanje regionalne kosarke koae vecini dostupna (Aba/KLS)...a uvek i svuda ce biti toga da ne igrau naibolji, pogotovo u kolektivnim sportovima (sto se tice basketa dovoljnoe pogledati slucai Filipa Covica i sve ti bude jasno...ili Mute koie iskukao za Miljenovica i Dimica, a onda mu Capin silue kao Karmelo 35+ minuta) I trenerska struka se srozala na nainize grane, nista mnogo bolje ne treba ni ocekivati od klinaca...isplivace bas ekstra talenti i veliki radnici, ostali ce 100 godina provesti po ovim regionalnim ligama, mala bara puno krokodila invalida stail

Share this post


Link to post
Share on other sites

iznapušio dudu i željka obradovića... a i đurovića. :)

 

pa,

„valjevska podvala“,

izuzetno sposoban, moralno šaren i ljakse iz Kruševca, malo seljače iz Čačka koje je spašeno da ne završi ispred samoposluge na gajbama piva...

 

struja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvek mi je išao na kurac, posle ovog intervjua mi je još odvratniji

jebala ga Kuća slavnih, pomenuo ju je osamdeset puta na tri A4 stranice ovog intervjua

 

čuj, Željko je šegrt, a on kalfa

za Željka svi znamo, a šta je on uradio kao trener?

degenerik

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moka car.I sta serete svi redom,sta je on ovde lose rekao?Napusio malo Zeljka i Dudu,mozda i sa razlogom,otkud vi znate sta su oni izmedju sebe imali.

 

uvek mi je išao na kurac, posle ovog intervjua mi je još odvratniji

jebala ga Kuća slavnih, pomenuo ju je osamdeset puta na tri A4 stranice ovog intervjua

 

Ajde ti poturice kvazi navijacka ne seri.Covek je toliko puta pomenuo zato sto su ga toliko puta pitali.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast, jeste da sam pratio samo rezultate, ali mi se čini da su jedino naši uspeli da pariraju Amerima, ono, izgubili su beše sa 9 razlike, mislim da su Ameri sve ostale ugazili sa po bar +25.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ti poturice kvazi navijacka ne seri.Covek je toliko puta pomenuo zato sto su ga toliko puta pitali.

 

da, da, aj pročitaj još jednom

ej bre, on za Željka kaže da je čačansko seljače, treba ga išamarati

Edited by Underkuruz
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Набијем ја на курац ове чамуге.

Ово кошарка?

 

dzukele klasicne, jebes mi sve ako pola ekipe nije dopingovano. furaju tu divljacku kosarku a kad ih neko pipne svira se tehnicka :no:

 

svaka cast nasim momcima, odlicno su se drzali. micic u prvoj petorci turnira, bice valjda nesto od njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...