Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ceka se dan kada ce Salvejsn da kaze, deco danas cirkamo, kidamo svinje, podrigujemo oklen god da tuce, seremo se u kuruzovinu, jebes kotobanju, ako prikolaje nisu natovarene... Salvejsn, smiri se jebo te Djetic, samo kukas... Tako su me dve ribe ostavile...

 

 

DRKAJ

 

 

 

SRETO!!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Раднички како игра може да буде срећан са ових 20 разлике. У Радничком нема више од 3-4 солидна играча. ово остало бунар.

 

Baš zbog toga i nije jasno onakvo sudjenje u korist partizana kao i bahaćenje cele klupe. Vujošević većinu utakmice provede u terenu a ne dobije ni opomenu a kad se vrati do klupe kreće da se svadja sa onim kabastima iznad njega (oni što su pošle godine nosili majce "pečenjra vujošević") i proziva ih da sidju na teren držeći se za kurac. Početkom druge četvrtine dok Kingsi izvodi bacanja a Todorić opušteno dolazi do centra da raspravlja sa sudijom. U svakom slučaju demonstracija sile i na terenu i na klupi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какво суђење у користи Партизана?

Ајде, немој зајебавати. Ја бих први рекао да је судија навилачио за Партизан, као што сам и рекао кад је фудбал у питању.

Одгледај још једном кад буде снимак, па ћеш видети да крађе нема.

Проблем тих малих клубова је што им је Београд крив за све и кад год им не иде на руку, ту је скандирање и помињање лопова.

 

Нико Мути није крив што нема једну акцију како ваља и што се све своди на шутирање цепаница на 8 метара преко руке.

Шутирали за 3 скоро 30 пута ако се не варам.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam u hali pa sam ispratio i dešavanja na klupi. Sedeo sam drugom i jos jednim likom koji su kosarkaske sudije i oni kažu da je bilo mnogo navlačenja za partizan. Nigde nisam rekao da su sudije krive za poraz već da mi nije jasno čemu sve to kad Radnički nema blage veze. Inače, mnogo tmurna atmosfera u hali jer zbog smrti onog dečka juče nije bilo navijanja. Jedino je dule bio raspoložen da zakuvava

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Претпостављао сам да си био у хали, па сам зато и предложио да погледаш снимак.

Ипак, ту се боље види јер се враћају спорне ситуације.

 

ДВ води неки приватни рат још од печењаре и ја то не оправдавам.

 

Од навијања је, чини ми се, било само скандирање при крају првог полувремена.

Можда баш 18.мин.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, i jedni i drugi su skandirali ime tog dečka. Odgledaću ako budem imao vremena

 

edit:

A o Muti je suvišno trošiti reči. Juče sedeo u kafani za stolom pored nas i koliko sam uspeo da provalim pošto se drao dok je telefonirao, cima Željka da mu pozajmi 100 000. Pijana budala izgleda ili ne prima platu ili je sve potrošio na kurve i džiberske cipele :haha:

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...