Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

ako ćemo pošteno, repka je sabijala trojke kada je Muta bio pomoćni trener

 

ne zna on ništa o taktici, ali brate svi su sipali s linije za tri, čak i centri

 

a nije ni loš motivator

 

sve u svemu, on je meni loš glavni trener ali savršen kao pomoćnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duško Vujošević i Dragan Džajić odgovarali na pitanja poznatih u rubrici magazina " Blic Plus "

Najpre je pevač Aca Lukas postavio pitanje Duletu , da li bi bio presrećan kada Zvezda ne bi postojala , na šta je DV odgovorio : " Pa ona u košarci više i ne postoji , postoji neki drugi klub "

Potom je DV pitao glumca Nebojšu Glogovca da li je suviše tužan ili suviše umoran : " Malo sam umoran od čekanja na zvezdinu titulu , ali ne toliko da ne verujem u pobedu već ove godine " , odgovorio je Glogovac , i zatim postavio pitanje Džajiću kad će ta titula : " Učinićemo sve da bude ove godine " , rekao je popularni Džajka !

Edited by Hail Metal
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ćemo pošteno, repka je sabijala trojke kada je Muta bio pomoćni trener

Ma da, to je sigurno zbog Mute a ne zato što su tada igrali Bodiroga, Danilović, Stojaković, Obradović, Dordjević, Sćepanović, Topić, Gurović, Tomašević, Drobnjak...

 

Vracai Mutinja na avatar, rece Sale Nacionale da ce mu biti pomocnik u reprezentacii

Razočarao me posle utakmice sa partizanom. Sad mora bludnik da se ispoštuje

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa sam si sebi odgovorio na pitanje, ako je mogao Drobnjaka mrcinu da nauči da šutira onda može svakoga

 

uostalom, i njegovi anonimusi dobro bacaju trojke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djole se usvinjio, tj ugojio, da ne ispadne prozivka.... Palja od podbratka ne moze da da inetrvju... Ni ja nisam kao nekad u kraju, a klinci cepaju hormonsku hranu oca im jebem, nema niko ispiod 190... Na kraju ce biti jos da kenjam za faul-vazi... Idi bre...

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

У праву је Бата.

И ове сезоне се све своди на прангију, али нема играча као раније.

 

Није у праву, јер лоше шутирају ове сезоне. То је друго што је он куртон од тренера па не зна да постави игру на било који други начин.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

čoveče, ti pričaš o procentu šuta a ja o nečemu sasvim drugom

 

činjenica je da Ivkovićev tim nije znao da odigra ni napad kojim bi se oslobodio šuter, samo to, kamoli da pogode za tri, oni ni napad nisu znali da odigraju, nijednom se nije desilo da navuku odbranu na jednu stranu a da neko ostane slobodan da šutira za tri

 

to Muta zna i to je jebeno jedino što zna, možemo da seremo da nema pojma ni o čemu drugom ali to zna

 

pričamo o Topiću i Drobnjaku, pa oni su sipali trojke jer ih niko nije čuvao, brate, tačno se znalo kad Topić dobija loptu, kad nema nijednog protivničkog igrača 2m u njegovoj blizini, a to se postiže kad naučiš da odigraš napad u kojem oslobađaš šutera

 

izgleda jednostavno a ni Vujošević ne zna da to uigra, nisam siguran ni da Željko zna, pošto je i on bez Mute 2005. pušio karu s oslobađanjem šutera, a ni u Evroligi se ne ističe po tome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда то има и везе са тим што су у спољној линији били Обрадовић,Ђорђевић, Бодирога а не Марковић.Недовић и Калинић па је имао ко да баци пас у правом тренутку? Престани да сереш, Мута научио Дробњака да шутира, није него.

СААААКИИИИИ ГДЕ ЈЕ МОООЈЕЕЕ ТЕЕЕЛОООО

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...