Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Džaba ga zovu kad je crnac ukapirao da je ovo godina sirotinjske zabave. Ne živi se od stipendija i časova ljubavi.

 

A Major se nada...

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće, kapiten se već duže vreme raspada. Isti scenario kao prošle godine samo je sad barem u odbrani koristan. Jedino može da se povadi ako proradi praćkica protiv vas u finalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pametno:

 

Otac najtalentovanijeg igrača Evrope sa predviđene ovogodišnje draft klase, Darija Šarića, Predrag Šarić, zabranio je svom sinu odlazak u SAD i NBA ligu.

"Ja ga najbolje poznajem. On ne može ni Ivanovu iz Zadra dati koš svaki put, a kako će dati pored NBA grdosije od 215 cm i 130 kila?! Ima da ga zakucaju u parket čim uđe u reket. On je MVP lige, ali ljudi moji, koji je ovo nivo? Pa ovo je prva prava sezona koju je odigrao. Ja za sebe mislim da sam realan čovek, znam da je Dario vrhunski potencijal i da može biti velik igrač, ali samo ako bude radio deset sati na dan i ako bude igrao. Njemu nedostaje i iskustva, i nekoliko kilograma mišića, i bolji šut. Pita li se ko kad su Dražen i Kukoč otišli u NBA ligu i koliko su igrali u prvoj sezoni? A gde je Dario od njih dvojice?",

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče sam sanjao veoma neugodan san, bez zezanja sad, ozbiljan sam.

Sanjao sam derbi Zvezda - Partizan, Zvezda domacin, i na neku foru Vujošević baca slobodna bacanja, promaši prvo i cigani ga gadjaju svim i svačim, Dule uplašeno počinje da beži po parketu, saplete se i padne, Pionir u delirijumu setio sam se Sretinog prokletstva da će se naš Dulence okretati na ražnju... probudio sam se odmah.

 

10175027_10202751531403420_280613949_n.jpg

 

HAhhahaa

  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi, ne prihvatiti duel u brlogu, gde se Svinja najbolje snalazi. Ne sumnjam da Coki zna mnogo, stara je to bitanga, ali mislim da je sasvim nepotrebno. Niti ce Svinja ozdraviti, niti Coki postati bolji lik.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usrao se ćoroskop, osvedočena je to pičkica. Maknuo je i one klipove sa Jućuba gde ga je Anđus na'ranio govnima.

Sad će da beči oči na nekoj novoj konferenciji za štampu. Po starom dobrom običaju...

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...