Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Toe ta prica...ja sam gledao da nas Bircevic zaobidze u sirokom luku, a bio bi Mirotic za ovu ekipu...kacu veliki apetiti, a budzeta nema, soferskae (grobarska) tuga pregolema...jbg, to namie sto namie, posle 5-6 utakmica, ovo ce biti sve normalno...ne znam kako dobismo u Madjarskoi uopste, nisam gledao...ali svaka im cast, sveiedno...to nisu uspele ni one dve, 'jace' generacie Partizana

 

Zoran Stevanovic sa 30+ godina i 130 kila se drzao za stomak, alie ipak mogao koliko toliko da istrci i da se vrati u odbranu...Salic trenutno izgleda gore od njega sa 18

Edited by KazimKazim
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesmo dobili, ali ovo je realno opet isti kurac. Ajde vise da angazujemo jos jednog trenera, kad vec ovoga ne mozemo da se resimo. Radonja je doktorirao odbranu, sve to kul, ali ovakvi padovi u igri, i frka cim nam udvoje Bobija (Cirbes je inace bezopasan) i sut zakaze nisu dovoljno za nesto vise u EL. Jbg, i dalje imamo dva tipa akcije, lopta u reket (ugl. na Bobija) ili neko proseravanje/dribling pa sut.. super, kada deluje, deluje, ali kada neko zaigra ozbiljnu odbranu a sut zakaze to je kurac, kao sto se i veceras pokazalo. Srecom nije se igrala jos jedna cetvrtina posto bi verovatno na kraju izgubili, ovako ostaje da budemo hepi sa uspesnom premijerom.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čim izađu Bobi i Vilijams, ovi naprave seriju od skoro 10-0. Bojim se da protiv ekipa sa boljim centrima koji će čuvati Bobija nemamo šta da tražimo. Jović, čini mi se, ne igra ni blizu kao u reprezentaciji. I što je ovoliko držao Jaku poslije one njegove vrhunske serije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

И Турци падају кад нема Ароја. Не могу да верујем да нам се Нолан Смит усрао у живот. Човек је кеса из Максија.

 

Дутина, шта очекујеш од Јовића? Реално, човек има одбрану и то је то.

 

Не можеш да играш 40 минута у овом ритму. Salvation би волео да су наставили да пуне до сто и назад. Јбг и ја бих да ми Дајмонд Фокс руке грије, али не може.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ajde, slazem se da ne moze ceo mec onako atomski da se odigra, ali mene vise brine ovo sto je Vic rekao, tj. sto sam i ja, cim nam zakazu suteri/Bobi u velikom problemu smo. Da samo malo raznovrsniji napad imamo, jebali bi majku i po EL, uz ovakvu odbranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...