Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Evo, krenulo je ono o cemu sam pricao.. ko vas ne zna. Ove godine doduse malo teze nego do sada, ali ne sumnjam da cete opet sklopiti prilicno respektabilan tim do kraja godine, sto je uostalom i kul, jebes basket ako nisu Zvezda i Partizan jaki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ха, а баш сам јуче размишљао о томе како Мачван нема ангажман и да ће гарант да дође код вас. Јебена је та беспарица...

Вилијамс мајстор, у Локомотиви је прилично дивљао овде разиграва, много значи Бобију. Калина и Дангуба и даље лоши, али капирам да ће за једно месец дана ући у форму. Није паметно што смо се опустили на крају, могу на крају међусобни дуели да одлучују ко пролази даље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam i rekao, grobari su majstori za demagogiju i pravljenje vestacke slike o jadnom izmucenom timu koji igra za ljubav i sacicu semenki dok se mi preseravamo od para, a do sredine svake sezone imaju makar podjednako jak/skup tim. Tu naravno mislim od kako su prestali da imaju vidno skuplji i jaci tim, sto se desavalo dugo unazad. Ove godine mozda ne bude skroz tako, ali ne bi me cudilo, uopste. Ali, i ako ni to ne upali, tu je mag da krene pritisak na sudije i pravljenje nesportske atmosfere pred bilo koji bitniji mec. Samo se nadam da ove godine necemo nasesti na to i da cemo se nekako resiti Radonje pre meceva koji o necemu odlucuju, inace ce se opet ponavljati istorija, kako god sad delovalo.

Edited by Salvation
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...