Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

ne znam cemu to nipodastavanje ekipe koja te izgazila kao plitak potok, onu jednu ste dobili ni sam ne znas kako a opet je bilo na jednu loptu i to sto nismo gradili kos..bili ste toliko puta uzastopno prvaci, prsoto je neshvatljivo sta sve zbog jedne lose sezone moze da ispliva na povrsinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema Partizan sanse bez pleja, A KO JE ON je bio indijanac ali je imao sut, a i vec bi se uigrao, da je ostao, ovako vam ostaje da mastate o sreci... za Pavlovica se zna, malo ga stipnes, podbodes i bacis ga u kontraritam ... mada bice zestoka borba u to ne sumnjam, Partizan ce biti nalozen 100% ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam cemu to nipodastavanje ekipe koja te izgazila kao plitak potok, onu jednu ste dobili ni sam ne znas kako a opet je bilo na jednu loptu i to sto nismo gradili kos..bili ste toliko puta uzastopno prvaci, prsoto je neshvatljivo sta sve zbog jedne lose sezone moze da ispliva na povrsinu

Nipodištavam zato što mrzim Zvezdu, zajebancija anonimni, u ostalom za sve vaše pobede sam rekao da su zaslužene, bolji ste ove sezone i tu nema neke velike diskusije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dalo je katastrofalan ali ko je on nije bio toliko los.. za camija, da, ali ono, ukupno gledano, sasvim pristojan. Problem je samo sto ne znam ko je dosao uopste na ideju da decku ko jedino kao kosarkaski skil ima sut objasni da treba da igra pleja. U svakom slucaju, primarni zadatak vam je da pribavljate Pavlovicu dobar doup i kurve, i drzite ga dalje od Lazic-tip likova.. sa njim u elementu ste makar duplo opasniji, ali lika je lakse izbaciti iz ritma nego Gatuza.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crnja je mogao da veze par trojki, to dosta znaci, setite se samo Dzenkinsa i Vilijamsa kako su vas urnisali sutem spolja. Neki vrhunski organizator igre nije ni potreban pored Pavlovica, Macvana ... oni vecinu situacija resavaju jedan na jedan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko god je gledao kinesku ligu mogao je da pretpostavi o kakvom se igracu radi, tamo se redovno sibne po 300 poena na utakmici, run and gun varijanta, niti odbrane niti organizacije napada ... nije on za duletov spori ritam...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/s...6&nav_id=996487

 

Који курац са Бирчевићем, мислим неће сигурно ући у тим, али је Јеловац заслужио да буде ако не у првом тиму онда на ширем списку. Браво за позивање Мајсторовића, а највећа је штета што нема Лучића.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucic ima valjda problema sa povredom ledja.

 

Uglavnom pozvao je sve sto vredi, samo se ipak nadam da ce na kraju izostati iznenadjenja od prosle godine tipa Bircevic, Simonovic ... ocigledno cemo najvise problema imati na poziciji centra, nema Krstica a Raduljica koji je bez kluba boga pitaj u kakvoj je formi.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi ti koje si pomenuo će otpasti sa spiska.

Nekako mi centarska pozicija najtanje deluje. Marjanović je loš u odbrani, Raduljica bez kluba, Milutinov je još mlad...

Trebali su nekako da vrate Krstića. Bio bi od velike koristi.

Edited by skulhead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја бих ту пре Мачвана у тим него Милутинова.

Нека трећа опција, кад треба да се одигра са нижом петорком, да се развуче одбрана. Уме Милан да подели добру лопту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...