Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ma kakav Šehović, dajte Ivanovića. Dženkins će verovato kroz letnju ligu da proba da se vrati u nba, mada je pričao da je za njega to završena priča. Rebića u fmp da greje klupu Fići Čoviću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno Dzenkins je imao prosecnu sezonu, ali je razvalio u plejofu, kad je bilo najbitnije, narocito protiv Partizana.

 

Voleo bih da zadrzimo Cirbesa, bio je jedan od kljucnih igraca.

 

Zna se koja je okosnica tima : Kalinic, Mitrovic, Dangubic, Jovic .... oko njih treba graditi tim, ubaciti jos po nekog talenta iz mladjih kategorija i dovesti dobre strance, mozda eventualno jednog naseg iskusnog igraca, bilo bi idealno kad bi doveli Dubljevica.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Који ће нам курац Дубљевић јаки смо на четворци, нека га Тејић нек се разиграва.

 

Цирбес сигурно остаје, потписао је уговор на две године колико ја знам. Сигурно одлази само Боби, а отићи ће и оба црнца. Волео бих да задржимо Вилијамса, Џенкинс је требало да оде још прошле сезоне. Помињало се да ће Блажич у Турску и то је то од могућих одлазака, Јовић и Калинић су ваљда на по три године потписали.

 

У принципу нама ће требати плеј, бек и центар, ту само видим да би бека домаћег играча могли да доведемо. Да је Тео освојио Евролигу вратио би се, овако јебига. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kalinic ima ugovor, da li jos na dve godine ili jednu, nisam siguran. Njega bi pustili da ide jedino ako bi neko platio visoko obestecenje.

 

Pa Dubljevic moze da igra centra. Naravno, treba forsirati Tejica.

 

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=05&dd=19&nav_id=993714 :)

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Људи, не ложите се, ниједан од тих клинаца неће добити озбиљну шансу.

Ко је уопште сем Тејића из млађих категорија одиграо нешто за ове 2-3 сезоне? Ко из ФМП-а ушао у први тим и играо нешто озбиљно?

Ложење на Штурановиће и Гудуриће не престаје.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rebic uopste nnije najgori igrac vec je zvezdi potrebno 12 igraca koji aktivno ucestvuju tako da su rebic i kaplanovic suvisni. Ako je mogao Cvetkovic da ode koji je bolji igrac od rebica onda moze i mali. Pisu ovde ljudi svasta, najvazniji Zvezdini igraci u drugom delu sezone su pored standardnog Bobiju jos Kalina i Dzenkins. Kalina je ubedljivo najbolja srpska trojka u ovom trenutku, njegov napredak je ocigledan u svakom smislu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ребић је изгубљен, нема он шта да тражи то што га Ристовић форсира је друга прича.

 

@ Мајор - Суботић је добио шансу на почетку, Лука је јако млад постао капитен и игра доста. И ја сам доста скептичан по питању укључивања младих играча у тим, тј. нисам баш сигуран да ће добити шансу, али Ћоки је изјављивао да је у плану да девет од 12 буду из омладинског погона. Од тих девет неће бити ништа, али мислим да ће угурати Ћоки некога ипак. Тејић је почео да добија шансу, надам се да ће следеће сезоне играти сваку и да се нећемо педерисати са овим нижим поставама.

 

А што се тиче ове ранг листе на којој је Партизан слабији од Будућности, који ли је геније осмишљавао то. Исти број бодова за победу у Еврокупу и Евролиги, идиоти.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti košarku kad je cigani prate.

:facepalm:

 

rang lista se valjda pravi na tri sezone s tim sto se brise ona prethodna...buducnost je imala onu solidnu sezonu u evrokupu, jbg jeste glupo sto se pobede u evrokupu i evroligi vrednuju isto ali neka vas to ne cudi, kosarkaska i vaterpolo organizacija su smehotresne, uefa i fifa su simbol postenja za ove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Безбрадица дао 15 поена. Јасно је к'о дан.

 

Лаловић

 

Суботић није ваша школа, а и да јесте, оно што је одиграо је било више касапљење него кошарка. Пустили сте га низ воду као и Цветковића.

Лука није ваш играч. Мислим, није из млађих категорија.

Не кажем ја да ви немате младиће борове, већ кажем да у првом тиму сем Тејића нема играча из омладинског погона, а да је добио некакве минуте.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није, али није се Лука наиграо сениорске кошарке пре него што је код нас дошао. Небитно да ли је Суботић наша или ФМП-ова школа, сад је то исти курац. Видећемо следеће сезоне шта ће бити.

 

1. Колико ће Тејић играти?

2. Да ли ће неко од клинаца добити шансу.

 

Од Ребића мрка капа, Каплановић неће добити место у ротацији наредне сезоне, остаје да се види да ли ће неко други добити шансу.

 

Но не бирамо ни Ћоки, ни ја. Они ће се сами изабрати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...