Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Kuruze, covece, ti si onaj klasicni lik koji ljude ne iritira toliko zbog svojih izbora nego zato sto ima potrebu da ih vecito pravda. Ti si onaj vegan koji ne moze da ne jede meso i ne smara druge kako su ubice, onaj peder koji ne moze da se lepo jebe u dupe i ne smara druge kako mu uskracuju vazelin, onaj, isto peder koji ne moze na miru da slusa HIM a da ne opravdava kako su oni zapravo tru metalci koji samo love picke na tu muziku. Batali, covece.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kum

To mogu i ja da ti kazem. Osvajac ABA lige, kupa Srbije, ucesnik top 16 Evrolige, a verovatno i prvak drzave.

 

Kuruze, covece, ti si onaj klasicni lik koji ljude ne iritira toliko zbog svojih izbora nego zato sto ima potrebu da ih vecito pravda. Ti si onaj vegan koji ne moze da ne jede meso i ne smara druge kako su ubice, onaj peder koji ne moze da se lepo jebe u dupe i ne smara druge kako mu uskracuju vazelin, onaj, isto peder koji ne moze na miru da slusa HIM a da ne opravdava kako su oni zapravo tru metalci koji samo love picke na tu muziku. Batali, covece.

 

Svaka cast, u potpunosti je istina. Ali sa druge strane, ti si klasicni lik koji iritira sa postovima epske duzine.

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kum

To mogu i ja da ti kazem. Osvajac ABA lige, kupa Srbije, ucesnik top 16 Evrolige, a verovatno i prvak drzave.

I u pravu si, to je upravo mutant iz S Supanca, ali ne i original Zvezda, mislim Kuruz je pravično to dokaztao.
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vavić je batalio pre nekoliko godina

svi oni su tamo zbog para

forum je propao zbog podele

 

a to što sam napisao stoji zbog toga što se niko ne bi uzrujao da se za bilo koga od članova napiše da je bio romuljaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро полувреме на обе стране. Цирбес и његов шут фактор изненађења.

Мачвану не могу ништа.

 

Мислим да губимо ово, као и ову серију. Фали нам доста Мурић. Не толико поени колико у ротацији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad se Lazic sprda s' vama znate dokle je doslo

 

realno ovo smo trebali lagano da dobijemo .... vise je nego ocigledno da u Partizanu jedino Macvan pravi prevagu...da smo samo njega malo bolje cuvali odvojili bi se odavno, ovako ste uvek drzali prikljucak iako je vise nego ocigledno da nemate kvalitet da dobijete.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема Мачван подршку, стигао га и умор.

То је то за вечерас.

 

Примењена тактика из полуфинала АБА лиге. Оштро на главне играче по цену 5 пенала за полувреме. Дужа клупа, стара прича, да се не понављам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Непотребно ово свирање курцу са фауловима.

Честитам на победи.

 

Само да нису озбиљне повреде Мачвана и Милутинова.

 

Мене је срамота што се ово ради. Иде на то да немамо 5 играча на терену.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam gledao mec ali cim vidim da Mag kuka na sudjenje pretpostavicu da nije bilo tendenciozno na vasoj strani, kao dugacak niz godina do sada. Zanimljivo kako mi igramo isti basket u svim takmicenjima pa ipak nismo povredjivali protivnicke igrace niti dobijali tehnicke/namerne po Evroligi, sto ovde ili dobijemo ili se zalite. Necu da pricam, nisam gledao mec, ali simptomaticno je kako i kada se povredi vas igrac sam od sebe (Milutinov, koliko sam shvatio) ispada da vas mi tucemo zato sto se i ovo malo igraca u rotaciji sto imate plasimo, a ne da prosto ljudi ne mogu da podnesu fizicki zato sto imate kratku klupu. Uostalom, mi da zelimo da vas dobijemo na taj nacin, prebili bi Macvana i to bi bilo to.. da njega nema ne bi vas bilo ni u najavi kao pretnja, nemoj da se lazemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, оно што Лазић ради Павловићу је геноцид. Он попије 5 пута батине док не прими лопту. То су бушења и ударања по телу, па би мало ко после таквих батина остао прибран. Ово говорим јер се на то односило Вујошевићево помињање суђења. Но, на страну све то, све што не види судија је дозвољено. На свету има бар 20 играча прљавијих од њега. Треба се прилагодити, не игра се сваки дан финале, а Павловић је поново подлегао притиску иако је најискуснији.

 

Ваша победа чиста као суза. Добили сте нас поново дужом клупом. Много нам недостаје Мурић. Не би он дао више од 10 поена сигурно, али би у ротацији завршио посао.

 

Подбацили сви сем Мачвана (и донекле Тепића). Гузати је још једном доказао да мора да буде међу 12 на ЕП. Митровићу је, буквално, радио шта је пожелео.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan je godinama tako igrao - igraj na ivici faula, debeli na svaki faul skace, sudija od 100 odsvira 30 faulova i milina. Sad kad drugi tako igraju onda smeta. Uostalom Radonjic je tako igrao u Buducnosti pa nije bio problem, problem je sad kad Zvezda igra tako.

 

Partizan je bio bolji svih prethodnih godina, nema tu sta da se prica. Dovodio je najbolje igrace iz lige, uzimao i od Zvezde, pa je Dulencetu bila banja, a sad kad se Zvezda malo favorizuje onda je nepravda svetskih razmera. Bolji smo i to je to, isto kao sto je i Partizan bio bolji prethodnih godina.

 

Prica o sudijama je nepotrebna. Da li se Cedevita zalila na sudjenje? Da li se bilo koji drugi klub zalio na sudjenje protiv Zvezde?

 

I svako normalan vidi da je Pavlovic u nekoj svojoj prici, da mu nije mozda Lazic kriv sto sutira neke isilovane trojke a vidi da mu ne ide? Jebote, pa on kao najiskusniji umesto da bude vodja, i da se prilagodi ekipi, on radi sve suprotno.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaslužena pobeda mutanta i u pravu su oni koji kažu da je i Partizan igrao oštro predhodnih godina, pa setimo se Božića i njegovih "Đuro Kapa" odbrana protiv nekog tamo Navara, sve je to ok, Partizan nek se bori do kraja protiv Vučićeve bande pa šta bude biće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...