Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Duel dva grobarsko-turska kluba, na kraju je pobijedio onaj zeleniji. Ne znam šta samo Kalinić radi tu među vjekovnim srpskim neprijateljima, valjda će dostojanstveno da ode kao i najbolji srpski košarkaš - zvezdaš Bjelica. I Antić, ali on je odavno prodao vjeru za večeru.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duel dva grobarsko-turska kluba, na kraju je pobijedio onaj zeleniji. Ne znam šta samo Kalinić radi tu među vjekovnim srpskim neprijateljima, valjda će dostojanstveno da ode kao i najbolji srpski košarkaš - zvezdaš Bjelica. I Antić, ali on je odavno prodao vjeru za večeru.

 

Одузети им српско држављанство.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem mu mater da mu jebem. Aj sto nam ustasa i Danston prave decu ali koji su nam kurac trebale nesportska i tehnicka, umesto da vodimo 5-6 razlike sad ce ovi slepci da vode. Neverovatno kako cim nam neko malo zatvori reket mi ne znamo sta da radimo u napadu. Mora ovo mnogo bolje u drugom poluvremenu.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bre! Jebote, kakva utakmica u drugom poluvremenu, ona odbrana je za anale. Ipak, ostaje utisak da cim su sudije prestale da sramotno navlace ostalo je bilo lako, ali konacno smo shvatili koji je pristup u takvim situacijama, umesto da se smoris krenes jos jace i tvrdje. Najdraza pobeda ove godine, bez dileme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није још ништа готово, ови могу до краја све да добију, такав им је распоред. Капирам да ће их добити Фенер, али ако добију пет ми морамо три.

Ипак мислим да је ово била кључна утакмица, добићемо бар три до краја и то је то, мислим да идемо даље.

 

Да нагласим да и даље обожавам Дарија, ево ставио сам га на десктоп. Да ли идем стопама тоболачког црнокошуљаша?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek imamo keca u rukavu, Cedevitu, api nas za kitu. U principu, svejedno nam je koje smo mesto, trece ili cetvrto, zato sto tesko da idemo na final four posle.

ZOC DA VRATI UKREDENU BOCU KISEONIKA!

Prokleo ga matori Vojvoda. Da nije bilo Kokana, Zoc bi i tada dobio lekciju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...