Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Коки, ложи се, све је дозвољено.

 

У одбрани се вукли као пребијени керови, у нападу најлаганије могуће.

Мој је утисак да су против Аустралије просули много више зноја за победу. Људи водили добар део меча, а ми јурили разлику која је у последњих пола мин пала на 3.

 

Најбитније је да се подигне форма за оно што следи.

Ово се заборавља колико сутра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobro, naravno da oni nisu igrali na maksimumu, ali ovakvi likovi i ne moraju. Poenta je da je nas protok lopte i odbrana bio na mnogo vecem nivou (sem na pocetku tekme) nego do sada, to je ono sto raduje.. samo da ne bude da su se ovako nalozili samo protiv Amera..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se lozim na ovo vise nego na Indianapolis...kurac bi takvi nabedzeni igraci, kao stoe 80% ovih vedeta tek tako dozvolili da ih karau neki tamo Simonovici i Markovici...u nba na njima se igrau rekreativne odbrane, sve se lepo videlo, ko na dlanu

 

Cas kosarke, svaka cast...nisam mnogo ocekivao od ovog tima, ali su me kupili za sva vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra borba.

 

Dobro, i camuge su igrale sa 20% snage.

Реално.

А реално и небитна утакмица са резултатске стране.

 

prvo to razbacivanje procentima

da ne znam bolje pomislio bih da ste tamo neki darkonet.

 

drugo, voljni momenat kod amera je zapravo najteže dovesti u pitanje u odnosu na sve ostale reprezentacije, jebe se njima za kalkulacije, čuvanje snaga i činjenicu sa kime uopšte igraju sa druge strane. ne zato što su željni tog zlata, puni ljubavi prema SAD ili bilo čega osim - slave. svi američki OI timovi se 20 godina unazad takmiče samo sa Timom snova i na svakoj utakmici žele da dominiraju, brutalno, brutalnije no i jedan pre njih.

naravno da nisu odigrali svoju najbolju utakmicu, mogu oni mnogo bolje, ali nije bilo njihovo veče i to je to.

 

u svakom slučaju i mi i kenguri smo pokazali da nisu nedodirljivi, možda im neko i skine skalp, mamu im jebem.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi se iz aviona da ih mrzi...radije bi jebavali kurave i smrkali kokain, tamo negde po Las Vegasu, mada, nije iskljuceno da to i ovde rade ...

 

Sa druge strane nasi su se zesce nalozili... sto je dobro, ali ipak nam predstoje dve najvaznije utakmice - Kinezi i cetvrtfinale... ako to izgubimo dzabe nam ovaj egal sa Amerima ...

 

Jebes mu mater, Simonovic, Stimac, Bircevic ...protiv drim tima... da su Ameri igrali kao ono finale pre dve godine bilo bi 20+ glatko, tad su igrali ozbiljnu odbranu... a cini mi se da su tada nasi bili dosta jaci, sa Krsticem i Bjelicom... Siguran sam kad pocne nokaut faza da ce igrati daleko ozbiljnije. Realno, u pocetku su drali onu boraniju sa 50 razlike, pa su se sad malo zasitili, logicno. Tesko da ce neko da ih zaustavi, ali nije nemoguce... tu su Spanci, Francuzi ...imaju i oni iskusne NBA igrace, ako izvuku poslednji atom snage, Ameri ne budu imali sutersko vece, nije nemoguce...Nisu oni fizicki vise toliko dominantni kao sto su bili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije dobro. Bolje da su dobili i bili prvi na tabeli, pa da ih mi naguzimo.

 

Mislim da su sad Spanci favoriti da budu prvi. Imaju najbolju kos razliku. Ako dobiju Argentinu a Hrvati Litvaniju onda su prvi. Daj boze da Litvanija dobije Hrvate pa da idemo na njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije dobro. Bolje da su dobili i bili prvi na tabeli, pa da ih mi naguzimo.

 

Mislim da su sad Spanci favoriti da budu prvi. Imaju najbolju kos razliku. Ako dobiju Argentinu a Hrvati Litvaniju onda su prvi. Daj boze da Litvanija dobije Hrvate pa da idemo na njih.

 

Зар нису Хрвати први ако добију Литванију? Ваљда се гледа међусобни дуел.

 

Argentina će osvojiti grupu ako pobedi Španiju i Hrvatska nadigra Litvaniju, a Hrvatska će osvojiti grupu ako pobedi Litvaniju i Španija nadigra Argentinu, što takođe nije nemoguće.

 

Ono što je dobro u celoj ovoj zavrzlami je činjenica da Srbija ni u kom slučaju ne može da se sastane sa probuđenom Španijom u četvrtfinalu, ekipom koja je s ruba eliminacije pobedila Litvaniju sa "skromnih" 50 poena razlike.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu je Major. Mislio sam da se gleda kos razlika u eventualnom krugu, a bice najverovatnije 3 ekipe, a mozda i 4, sa istim brojem pobeda i poraza. Ne znam sta se tu sad gleda, ali je dobro da ne idemo na njih. Mislim da sve ostale mozemo da dobijemo bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...