Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Који, бре, Ракићевић, млитави грбавац.

Каква превара. Партизана ми, драго ми је што га нисмо узели и што се све ово завршило. Покупили сте га тек да не би ишао код нас. У млађим категоријама имате веће таленте. Ено, онај Лазаревић из ФМПа може да буде добар играч.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ko je taj, nisam ga nikad gledao. Pretpostavljam da ce da greje klupu.

 

Ceka se crncuga pod kosem. Ne treba tu stedeti pare jer to je jedino sto nam je potrebno da bi lagano uzeli ABA ligu i ne bi se obrukali u EL. Treba ove mladje gurati, cak i u EL. Ne bih vise dovodio nijednog stranca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Више је он двојка него јединица. Ни у Металцу није био у 3 битна играча.

Џикић би га, да је потписао, користио на 2 или 3, а ја бих у сваком моменту радије гурао Птицу него њега. Овај бар уме да пегла одбрану и није цава. Толико безмудаша имамо у тиму, само нам још Ракићевић фали.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra košarka za sada, tj napadački dobra. Održavanas šut za tri, ali po nepisanom pravilo to mora stati. Nije Žižić ništa epohalno, igrač ispod kvaliteta najboljeg Marića, ali kad je Partizan tanak pod košem. Biće čupavo do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nama bi jedan Zizic legao kao 1 na 10

Vrabac igra verovatno partiju zivota

Mada mislim da je imao jednu, ili krajem ABA ili u KLS, dvocifren sa 100% suta iz igre na kraju :haha:

Drago mi je sto je Marinkovic dosta opusteniji, dobru utakmicu igra, odlicno za njega i sto je onako prikucao Sakica (mislim da je Sakica, vec sam zaboravio), i prangija pocela da radi

Edited by obsessed by cruelty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trica njihova bese bio u reprezentacii kockastih na Olimpiskim igrama...stoe stalno skakao i kezio se dok su imali prednost? Naiodvratnia njuska ikada

 

Ovai nas tim ce lagano uci u top 4 ABE...a neki tamo Lietuvos Ritasi bi nas punili na gostovanjima edno 15+. da igramo evrokup :D Siaian tim

 

I da - skoro nie ovako sranje bio parket u Pioniru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aba liga e definitivno duplo gora nego prosle godine, kad ce ovakav Partizan mahom da izdominira i Cibona biti edna od boljih ekipa

 

Vrabac i vodzenje lopte :o

 

Hacer vise suter nego plei, klasika :bigblue: Al dobro, bar imamo koliku-toliku siguricu sa njim, da ce ubaciti kad treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...